Kanagawa Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „ Hotel położony blisko kolejki. Ostatni przyjazd kolejki ok 19 i stanowi to pewne utrudnienie z powrotem. Widok na hotelu na góry. Hotel w japońskim stylu. Bardzo cichy i czysty. Personel kulturalny i pomocny. Na wyposażeniu pokoju tradycyjne japońskie stroje, w których można poruszać się na terenie całego hotelu. W pokojach oprócz mat znajdują się rownież łóżka. Pokoje bardzo duże. Pokój z wanną na świeżym powietrzu to doskonały pomysł. Prywatny onsen z widokiem na góry - bardzo polecam Śniadania z dużym wyborem posiłków Na terenie hotelu mały sklepik i automat z napojami ( w tym wino, sake )”

• „Śniadania i obiady w tym obiekcie są rewelacyjne. Widok z restauracji również. Prywatny Hot springs po 23 w cenie pokoju. Widok z pokoju. ”

• „Hotel jest świetnie położony i bardzo czysty.”

• „Hotel nowy, b. blisko dworca (wyjście nord-west, choć niełatwo znaleźć). Płatność w automacie przed windami. W pokoju z trzema łóżkami trochę ciasno. Dostępne wszystkie kosmetyki, kapcie, itd., to co zwykle w japońskich hotelach. Śniadanie bardzo dobre. Dobre Wi-Fi, aczkolwiek nie podano nam hasła przy zameldowaniu i był z tym lekki problem. Przy zameldowaniu można było sobie wybrać dodatkowe kosmetyki. Można też było zostawić bagaż na przechowanie po wymeldowaniu.”

• Gora Kansuiro Ocena: 7,9

„Obiekt położony blisko dworca, co jest b. ważne przy podróżowaniu koleją z dużymi walizkami. Personel bardzo miły - zajęto się naszymi bagażami już od momentu przekroczenia granic posesji aż do odbioru ich z depozytu (zostały przechowane na czas naszego zwiedzania okolicy już po wymeldowaniu). Z naszymi butami też pożegnaliśmy się wraz z wejściem do ryokanu - na terenie obiektu cały czas posługiwaliśmy się różnego rodzaju klapkami. Komunikacja w języku angielskim z jedną osobą w recepcji, ale jedna osoba z nas władała trochę j. japońskim, więc było nam łatwiej (niestety, podczas zameldowania padło w naszej obecności określenie "gaijin", które akurat zrozumieliśmy). Kolacja trwała dosyć długo (wiele różnych dań), w tym czasie przygotowano nam futony do spania. Podobnie podczas śniadania posprzątano pokój. Obsługa była niewidoczna. Posiłki były bardzo tradycyjne i urozmaicone. Do dyspozycji mieliśmy w łazience mały prywatny onsen i jukaty (japoński strój), w którym mogliśmy chodzić przez cały nasz pobyt.”

• Suirinso Ocena: 7,9

„Właściciel jest absolutnie pomocny i uprzejmy, każdemu życzyłabym takiej obsługi!!! Kiedy okazało się że możemy nie zdążymy na bus do innego miasta, podwiózł nas swoim samochodem bladym świtem na przystanek.”

• „Obsługa bardzo pomocna i wyrozumiała. Udało sie dogadać aby przechowali nasze kartony w których pakowaliśmy rowery do samolotu na czas naszego pobytu w Japonii. Pokoje bardzo czyste, praktyczne. Zasłony zaciemniające oraz bardzo wygodne materace pozwalają trochę lżej przejść jetlag. Obsługa mówi po angielsku lecz trzeba trochę cierpliwości, żeby się dogadać i było obustronne zrozumienie. Do i Z Kawasaki Station kursuje bus hotelowy. Jeśli ucieknie bus to można się pokusić o pieszą wycieczkę do najbliższej Kojimashinden Station.”

• „Blisko dworca isklepów.”

• „Doskonale polożenie w cenrum ładnego miasta blisko dworca [5min pieszo].W hotelu kawa i napoje bezpłatne.pokoje male ale przytulne.Dobre miejsce na wypad pod Mt.Fuji do Gotemba 1,5 godz.Jr pass.”

• „Fantastyczne miejsce! Przepojone tradycją i prawdziwie japońską gościnnością. Nie miałem szczęścia zamieszkać w tradycyjnym pokoju ale odpocząłem doskonale w wygodnym łóżku, w naprawdę dużym pokoju (w Aneksie). Śniadanie w amerykańskim stylu, ale obfite i smaczne. Z pewnością wrócą do tego miejsca (jeżeli jeszcze kiedykolwiek będę miął okazję). Do „bazy” w Gora są 2 przestanki autobusem. Do przystanku idzie się trzy minuty. Polecam zejście z Owakudani piechotą. Dwie godziny marszu z górki. Najpierw szosą a potem wzdłuż „Cable car”. Sama przyjemność a można zaoszczędzić na duży obiad. Marek”

25 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Kanagawa

na podstawie 13 030 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com