Kandy District Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Loklizacja na duży plus, bardzo blisko do atrakcji, łatwy dojazd z/do dworca. W miarę czysto, klimatyzacja ma już swoje lata, ale zdaje egzamin. Świetny hotel na jedną noc, gdy w miedzyczasie planujecie szybko zwiedzić Kandy.”

• „Widok z pokoju. Obsługa. Śniadanie”

• My City Hotel Ocena: 8,3

„Spora powierzchnia pokoju, dobre śniadanie. Hotel znajduje się trochę dalej od głównej drogi, przez co jest cicho w hotelu. ”

• Villa 92 Ocena: 7,1

„Sam budynek Hotelu przyciąga wzrok. Odremontowana willa w stylu kolonialnych. Robi wrażenie zarówno za zewnątrz i w środku. Bliskość dworców: autobusowego i kolejowego. ”

• „Czysty, duży basen.”

• „Pokoje bardzo przestronne, podobnie hall i korytarze. Obsługa przemiła. Gabriel jest znakomitym kucharzem. Przygotował dla nas pyszna kolację i co najważniejsze najlepsze tradycyjne lankijskie śniadanie jakie jedliśmy. Hotel jest położony kawałek od centrum do tego wysoko, łatwo zejść ale powrót na piechotę to już małe wyzwanie”

• „Likalizacja blisko dworca,bardzo czysto i schludnie.Przestronna kuchnia z balkonem,z którego można dojrzeć bawiące się małpki:)”

• New Kandy Residence Ocena: 7,1

„Miły gospodarz”

• Kandy City Stay Ocena: 9,2

„Pokój był bardzo duży, łóżka wygodne, duży prysznic.”

• „Welcome drink w postaci pysznego soku z owoców. Dobre śniadanie. Pomocna właścicielka. Czysty, duży, ładny pokój. Wygodne łóżka.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kandy District

na podstawie 4 429 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com