Kane County Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Aikens Lodge Ocena: 9,2

„Dostaliśmy darmowy upgrade do pokoju rodzinnego dzięki czemu każda osoba miała swój pokój :) bardzo czysto, cicha okolica i urokliwe miasteczko. Pomocny personel. ”

• „Obiekt, nowy, czysty, na wysokim standardzie za niską cenę. Pokój duży i przestronny, nowoczesny design. Komplet ręczników i kosmetyków zapewniony oraz wielofunkcyjny prysznic. Śniadanie wliczone w cenę, bardzo dobre, skromne ale można najeść się do syta. Generalnie super!”

• „:-)”

• „Wspaniały hotel. Bardzo komfortowy. Świetne śniadanie i kanapy na zewnątrz obiektu. Idealne miejsce na zwiedzanie okolicznych kanionów i Zion NP.”

• Sun -N- Sand Motel Ocena: 7,9

„lokalizacja super, blisko parków narodowych”

• „Przestronny pokój, stosunkowo urozmaicone śniadanie. Dobra lokalizacja do zwiedzania North Rim Grand Canyonu.”

• Redrock Country Inn Ocena: 6,7

„Pokój bardzo skromny, blisko BLM visitor's center, process zameldowania przebiegł sprawie. W tej cenie jednak mogłoby być trochę więcej udogodnień.”

• Rodeway Inn Kanab Ocena: 7,9

„Przyjechaliśmy późno, wyjechaliśmy wcześnie - jedna noc, a do tego pogoda zła co może psuć nasze wrażenie o obiekcie. Dobra cena, czysto i schludnie, nie ma się do czego doczepić ale raczej przeciętnie”

• „Hotel bardzo przyjemny i klimatyczny. Dobra lokalizacja przed wizytą w Page. Nie ma się do czego przyczepić.”

• „Klasyczny motel tym razem ze śniadaniem. No cóż nie kontynentalnym ale amerkańskim (słodkim :)) ale generalnie spoko. Bałem się po opiniach ze będzie nieczysto - było OK. Może polecić jako baza wypadowa od strony wschodniej do Zion Parku i kilku innych kierunków”

8 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kane County

na podstawie 730 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com