Karangasem Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo miła i pomocna obsługa, duża łazienka, czysto, najlepsze jedzenie, piękny obiekt”

• Anom Beach Hotel Ocena: 9,2

„To nasz drugi pobyt w tym hotelu. Wróciliśmy właśnie tutaj aby wypocząć w ciszy, spokoju i domowej atmosferze.”

• „Bliskość portu - łodź na Gili bardzo blisko obiektu Dobre kameralne SPA i doskonale drinki.”

• Lemon House Ocena: 7,5

„Super widok po obudzeniu”

• „Bardzo czysto, fajny basen.”

• Sea Breeze Candidasa Ocena: 10,0

„Bardzo przyjazny i uczynny personel. Przestrzenny i bardzo zadbany ogród.”

• Anom Beach Hotel Ocena: 8,8

„Cisza. Domowa , kameralna atmosfera, perfekcyjna i sympatyczna młoda obsługa - zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Właściciel bardzo miły i konkretny. Nie duży ale wspaniały do wypoczynku basen. Otoczenie obiektu i piękny egzotyczny ogród sprzyja odpoczynkowi. Bezpośrednie położenie przy plaży ucieszy każdego miłośnika szumu morza. Dobra i niedroga restauracja. Możliwość skorzystania z masażu - szczególnie polecamy. Obiekt organizuje w dobrych cenach wycieczki , można również wypożyczyć na miejscu samochód, skuter czy wynająć łódź na wędkowanie czy snorkeling. Dzieci mile widziane. Nie ma tutaj komfortu luksusowych resortów ale wraca się tutaj jak do domowego zacisza. Dwa bungalowy z wentylatorem oferują bezpośredni , wspaniały widok na morze ale musisz być przygotowany na obecność wilgoci i soli w pokoju. Osobiście, przy powtórnym pobycie w obiekcie kolejny raz skorzystaliśmy z tego domku przekładając pewne minusy nad komfort domków w ogrodzie.”

• Pondok Bidadari Ocena: 10,0

„Przemiła obsługa,co tylko potrzebujesz za chwile masz,można smiało powiedzieć że serwis masz od samego rana do godzin wieczornych,bardzo czysto,pościel wymieniana CODZIENNIE (co sie rzadko zdarza nawet w **** czy ***** ),reczniki oczywiscie też,śniadania smaczne,basen bajka,widok...nie wiem czy jest jakiś lepszy ciekawszy na Bali,taras ...własnie z ww widokiem-można siedzieć godzinami,klimatyzacja,przybory kuchenne..itd itd super,mógłbym 2 strony napisać na temat atutów willi,śmiało bym dał willi *****,polecam !!!!”

• Anom Beach Hotel Ocena: 5,0

„Bardzo dobra lokalizacja przy samej plaży-super!!!!”

• Dewi Villa Ocena: 4,2

„Makaki za oknem.”