Karkonosze Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Chata Za Wsią Ocena: 10,0

„Jestem w pełni zadowolona z pobytu w Hotelu pokój spełnił moje oczekiwania. Śniadanie było nie zwykle smaczne , restauracja serwuje przepyszne jedzenie , atmosfera jest bardzo przyjazna , pracownicy bardzo uprzejmi. Ogółem wszystko jest na 6+. Przy następnym wyjeździe na pewno wybiorę jeszcze raz to samo miejsce i ten sam Hotel :D.”

• Sandra Spa Karpacz Ocena: 7,5

„Dobre jedzenie”

• „Dobre śniadanie,miła obsługa”

• „Miły pokój na 3 piętrze, ale brakowało windy”

• „Komfortowy hotel z bardzo dobrą obsługą i bardzo smacznym i urozmaiconym jedzeniem”

• „Jedzenie dobre.”

• „- Hotel w świetnym miejscu i rozsądnej cenie. - Fajna restauracja (chociaż trochę krótko czynna ale to norma w Jakuszycach), z świetnym wystrojem, normalnym (tj. nie spaghetti z łosia w sosie z kałamarnicy podanym na jajkach królika) jedzeniem i normalnymi cenami. - Można trafić pokój z porządną łazienką (z deszczownicą, suszarką itp), zestawem do herbaty, sejfem. - Super obsługa. - Duży, darmowy parking. - Dobre piwko. - Sale konferencyjne/lobby dostępne dla klientów. - Dobre śniadanie (chociaż ja przyzwyczaiłem się do jajecznicy każdego dnia), kawa nadająca się do picia.”

• Camp66 Ocena: 9,6

„Łazienki / prysznice przestronne i czyste. Pole dla namiotów duże.”

• Pałac Margot SPA Ocena: 7,5

„Smaczne posiłki, ładny pokój, miła obsługa.”

• „Wszystko idealnie , Pani która udostępniła Nam apartament miła , sympatyczna , przyjacielska :) Pobyt udał się w 10000% , jestem bardzo zadowolony i już planujemy powrót do tego samego apartamentu , ponieważ utkwił Nam w pamięci do końca życia z racji zaręczenia się :)”

28 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Karkonosze

na podstawie 25 099 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com