Karkonosze Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Hotel w centrum z bardzo dobrymi śniadaniami. ”

• „Pokoje ładne i czyste, bardzo miła obsługa. Bardzo polecam ”

• Sandra Spa Karpacz Ocena: 8,8

„Jestem bardzo zadowolona z pobytu, natomiast zabrakło mi komunikacji i informacji o tym co jest do naszej dyspozycji i z czego możemy korzystać.”

• Róża Wiatrów Ocena: 7,9

„Śniadania w formie bufetu smaczne, choć dla mnie osobiście zabrakło jajecznicy.. Strefa relaksu dużym atutem, szkoda, że dodatkowo płatna a sauna nagrzała się maks do 48st.. No i w naszym pokoju miało być łóżko podwójne i kanapa rozkładana, na którym miała spać dwójka dzieciaczków, jednak okazała się tapczanem, przez co lekko się musieliśmy cisnąć.. Ale za to pani kierowniczka bardzo sympatyczna..;)”

• Hotel Agat Ocena: 10,0

„Bardzo dobre miejsce na kilkudniowy pobyt. Obsługa bardzo miła i pomocna. Duży wybór produktów na śniadanie. Możliwość przygotowania tzw. "suchego prowiantu" . Pokój dość duży . Czystość bez zarzutu, dotyczy to również łazienki.”

• „Dobre śniadanie, sympatyczna i pomocna obsługa. Hotel zlokalizowany w blisko centrum, ładne widoki. Parking duży, wiec nie ma problemu z zaparkowaniem samochodu.”

• Hotel Konradówka Ocena: 5,8

„Posiłki bardzo dobre. Duży wybór i urozmaicenie. Desery i owoce. Brak ciepłych napoi przy obiadokolacji. W pokoju duża łazienka i piękny widok z balkonu.”

• Hotel Diament Ocena: 9,2

„Bardzo dobre śniadania w formie szwedzkiego stołu. Świetna lokalizacja w pobliżu wyciągu na Szrenicę w cichej okolicy. Pokój bardzo wygodny z pojemnymi szafami. Duży wybór programów telewizyjnych:) Pan prowadzący hotel bardzo uprzejmy, wydrukował nam przydatną mapkę i chętnie udzielał informacji.”

• „Bardzo czysto , przemiły personel , bezpłatny parking , park z stolikami na zewnątrz , sala hi-fi .”

• U Musa Ocena: 7,1

„Czysty ładny pokój, dogodne położenie. Śniadania dostateczne, tzn. głodni nie wyjdziecie ale nic więcej.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Karkonosze

na podstawie 14 891 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com