2. Хърватия отзиви за хотели
  3. Карловацка отзиви за хотели
Карловацка Проверени отзиви за хотели от реални гости

• SEDRA Holiday Resort-Adults Only Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше перфектно. Единствено душа беше неподвижен и неудобен за използване,пръскаше в стената над мен. На фона на всичко друго,което беше просто без забележки ,това наистина ти прави впечатление...“

• Boutique Hotel Korana Srakovcic Оценка от отзивите: 10

„Разположението на хотела, приятен персонал, добра закуска , удобни легла и хубава баня.“

• Hotel Amarilis Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше отлично“

• Hotel Amarilis Оценка от отзивите: 8

„Закуската беше разнообразна и вкусна. Хотелът се намира на тихо и спокойно място на около 10 километра от Карловац. Препоръчвам мястото за хора, които искат да избягат от натовареното ежедневие и пренаселените туристически дестинации.“

• Albert Home Оценка от отзивите: 10

„Малка тиха къща в центъра на града. Много чисто. Помислено е за всичко, което ще е необходимо при престой на гости. допълнително удобство е и безплатния паркинг в двора. Препоръчвам!“

• Hotel Carlstadt Оценка от отзивите: 7

„Местоположението на хотела е много добро. На крачки от самия център на града. В хотела беше чисто.“

• Guesthouse Tomas Оценка от отзивите: 10

„Всичко много ни хареса. Собствениците бяха много мили.“

• Apartment Jelena Оценка от отзивите: 10

„Апартаментът е със самостоятелен вход, има малка веранда и достъп до голям заден двор. Прекрасна природа, наистина човек може да си почине на това място. Собствениците са много мили и отзивчиви. Дадоха ни и барбекю, където приготвихме вечерята си. Беше изключително топло в стаите и се грижиха за поддържането на температурата, тъй като все още имахме нужда от отопление. Необходима е кола, за да се стигне до там, за да се отиде до магазин, ресторант. Плитвичките езера са на 5 минути с колата. Прекрасно място, бихме посетили отново!“

• Guest House Family Dukić Оценка от отзивите: 10

„Невероятно мила и любезна домакиня.Предостави ни всичко от което имахме нужда за да си направим барбекю.Донесе ни прибори за хранене, които след това ни каза да и ги оставим за да ги измие в миялната машина. Сутринта ни беше оставила табла с всичко необходимо за да си направим кафе. Посъветва ни, кой от маршрутите за обиколката на Плитвичките езера е най-добър.Благодаря за всичко ще се върнем отново.“

15-те най-добри хотела в Карловацка

въз основа на 16 176 отзива за хотели на Booking.com