Kraj karlowarski Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Ontario Ocena: 10,0

„Pięknie położony hotel wspaniałe widoki...wszedzie bardzo blisko..przestronny pokój właściwie jak apartament...czysto i wygodne łóżko ..śniadania bardzo dobre...”

• ATC Jadran Ocena: 9,5

„Widoki, atmosfera luzu,cisza i spokój, otaczająca przyroda i to ,że nikt się nie czepiał że podróżujemy z 2 dużymi psami.Super okolica dla rowerzystów, piechurów, nordic-walkingowców iwędkarzy”

• Alisa Hotel Ocena: 5,0

„lokalizacja”

• Hotel Koliba Ocena: 6,2

„Blisko do Parku . Można zjeść obiad na miejscu. Blisko do innych ciekawych miejsc w tym mieście.”

• Hotel Marttel Ocena: 7,5

„śniadania dobre spory wybór, pokój wygodny i czysty oraz duzy plus to parking”

• „czysty i funkcjonalny pokój, możliwość poruszania się z psiakiem po obiekcie (włącznie z restauracją hotelową), jak i po terenie wokół obiektu”

• „Jestem bardzo zadowolony z pobytu. Chateau Luzec to miejsce gdzie miło spędza się czas. Bardzo dobre śniadania, super basen z saunami ( fińska i rzymska) i nadzwyczajne piwo lokalne. Polecam wszystkim , którzy cenią sobie spokój i komfort.”

• Interhotel Central Ocena: 10,0

„Śniadanie było bardzo smaczne, obfite i urozmaicone, lokalizacja idealna, obsługa bardzo profesjonalna, łóżka bardzo duże i wygodne”

• „Bardzo polecam ten hotel. Widac ze ma swoje lata ale wszystko ladnie zrobione, lozka porzadne, wnetrze pokoju w przyzwoitym standardzie. Za ta cene naprawde super warunki. Pani z recepcji bardzo mila, poszla nam na reke z wczesniejszym wyjazdem, dostalismy zamiast sniadania pakiet na droge z owocami itp. Na rowery jest osobne pomieszczenie.”

• Hotel Adria Ocena: 6,2

„Na duży plus zasługuje pan w recepcji, bardzo uprzejmy i pomocny. Nie było też problemu z dogadaniem się. Sam pokój też był ok, bardzo dobry jak za tą cenę.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Kraj karlowarski