Kraj karlowarski Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Ontario Ocena: 10,0

„Pięknie położony hotel wspaniałe widoki...wszedzie bardzo blisko..przestronny pokój właściwie jak apartament...czysto i wygodne łóżko ..śniadania bardzo dobre...”

• Interhotel Central Ocena: 10,0

„Śniadanie było bardzo smaczne, obfite i urozmaicone, lokalizacja idealna, obsługa bardzo profesjonalna, łóżka bardzo duże i wygodne”

• „Bardzo polecam ten hotel. Widac ze ma swoje lata ale wszystko ladnie zrobione, lozka porzadne, wnetrze pokoju w przyzwoitym standardzie. Za ta cene naprawde super warunki. Pani z recepcji bardzo mila, poszla nam na reke z wczesniejszym wyjazdem, dostalismy zamiast sniadania pakiet na droge z owocami itp. Na rowery jest osobne pomieszczenie.”

• Hotel Adria Ocena: 6,2

„Na duży plus zasługuje pan w recepcji, bardzo uprzejmy i pomocny. Nie było też problemu z dogadaniem się. Sam pokój też był ok, bardzo dobry jak za tą cenę.”

• Hotel Boston Ocena: 9,6

„Hotel świetnie położony, tuż przy starej części miasta. Wygodny, czysty z bardzo miłą obsługą. Idealny na krótki pobyt. Polecam!!!”

• „Pensjonat jest na wsi, ponad 10 km od centrum miasta Karlove Vary. Mały parking, wokół cisza spokój i......... konie :)) Krówki. Śniadanie - średnio, liczyłam też na mleko prosto od krowy (niedaleko była farma), ale nie było... ani mleka, ani płatków - nic na słodko, poza dżemami i miodem. Pokoje czyste, w łazience brakowało żelu pod prysznic czy szamponu.”

• Anglicky Dvur Ocena: 9,6

„Blisko starówki i najbardziej atrakcyjnych miejsc ,a równocześnie cicho i spokojnie.Ładnie odnowiony budynek , przyjemnie i elegancko w środku .Pokoje elegancko wyposażone , czyste.Bardzo smaczne śniadania , duży wybór jak na trzy gwiazdkowy hotel.”

• Savoy Westend Hotel Ocena: 8,8

„Super kompleks.Profesjonalna obsługa .Duży basen”

• Hotel Hubert Ocena: 10,0

„Duży, wygodny apartament. Śniadanie na wielki plus.”

• „Podejście menagera jak i obsługi recepcji naganne w związku z koniecznością zmiany pokoju ( imprezy rockowe centralnie pod oknem, o której nie zostałam poinformowana w momencie rezerwacji pobytu ( pobyt 10 dni ) oraz w związku z koniecznością wcześniejszego wymeldowania( musiałam zapłacić za całe 10 dni mimo rozmowy z menagerem ).”

29 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Kraj karlowarski

na podstawie 19 954 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com