Karpacz i okolice Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Hotel ogólnie czysty i zadbany. Jedzenie dobre i duży wybór. Troszkę daleko od centrum. Jeżeli chce ktoś odpocząć to nie polecam bardzo dużo ludzi przewija się przez hotel. ”

• Dwa Potoki Ocena: 10,0

„Hotel bardzo czysty zadbany miła obsługi dobre jedzenie i duży wybór. Szczerze polecam i na pewno jeszcze skorzystam. Dziękuje :)”

• Hotel Chata Za Wsią Ocena: 10,0

„Klasa sama w sobie bardzo dobre jedzenie i obsługi gorąco polecam i zachęcam. Świetna atmosfera i miejsce na wypoczynek.”

• „Lokalizacja naprawdę super. Atmosfera przytulnego schroniska. ”

• „Idealna lokalizacja na pobyt rekreacyjno wypoczynkowy.Piękne ,wyjątkowe położenie ,niespotykana cisza i spokój,wspaniałe widoki i trasy spacerowe.Możliwość spacerów po nabierającej wyglądu kowarskiej starówce oraz zwiedzania wielu pobliskich atrakcji.Zdecydowanie polecam :)”

• Hotel Krasnoludki Ocena: 9,6

„Bardzo klimatyczne miejsce. Wokół cisza i spokój. Smaczne i urozmaicone śniadanie. Dużym plusem jest dostęp do kawy i herbaty, szczególnie w okresie jesiennym. Świetny stosunek jakości do ceny. Przyjedziemy z chęcią jeszcze raz !”

• Greno Hotel & Spa Ocena: 10,0

„Czysto , klimatycznie, super . Dodatkowo basen z swim spa - czyli z możliwością pływania w miejscu :) . Pyszne posiłki.”

• „Obiekt z dala od zgiełku ale wszędzie blisko, śniadania -stół szwedzki suto zastawiony, że zadowoli każde nawet najwybredniejsze podniebienia.Basen , jacuzzi i sauna to wspaniały balsam dla zmęczonego organizmu po górskich wędrówkach. Wspaniała pogoda , właściciele bardzo życzliwi, obsługa sympatyczna i pomocna- nic więcej nie trzeba by dobrze wypocząć . Było super.”

• Hotel Kolorowa Ocena: 4,6

„ŚNIADANIA BEZNADZIEJNE,NIGDY WIĘCEJ.”

• „Pobyt bardzo miły. Nie ma żadnego problemu z pobytem zwierząt. Można wejść z nimi wszędzie. Jedzenie bardzo smaczne😊”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Karpacz i okolice

na podstawie 19 395 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com