Kaskazini 'A' Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Personel i lokalizacja - doskonałe miejsce!”

• „Świetna lokalizacja, super personel. Piękna okolica, bardzo dobre i różnorodne jedzenie. ”

• „Piękny ogród , bardzo przyjemny taras:-))) Bardzo polecam 👍”

• „Bylo czysto w pokoju i otrzymalismy szampana z okazji naszej podrozy poslubnej. ”

• Zanzibar Queen Hotel Ocena: 10,0

„śniadania i kolacje naprawę super, bardzo czysto, pokoje nowe, duże, stosunek jakości do ceny b. dobry, bardzo miła obsługa. Ogólnie hotel godny polecenia”

• „Sympatyczny i pomocny personel, smaczne posiłki, codziennie sprzątane pokoje, wygodne pokoje, ciepła woda.”

• „obsługa,wieczorne wystepy,restauracja-barek na plaży,kącik z kinem "na powietrzu"”

• „Uroczy, dopracowany w każdym detalu, kameralny hotel, przy pięknej plaży. Biel piasku oszałamiająca w świetle słonecznym (jak śnieg na lodowcu) Rafa przy plaży - świetna do snoorkelingu. A podczas odpływu do spacerów w poszukiwaniu kolorowych rozgwiazd I innych skarbów oceanu. Pan Maciek I Pani Ania bardzo mili, życzliwi I pomocni. Zresztą cały personel także! Pokoje bardzo czyste, zawsze wysprzątane. Oferta wycieczek duża. Jedzenie bardzo dobre... Wszystko nam się podobało! żAl było odjeżdżać! ”

• Seles Bungalows Ocena: 10,0

„Piękna plaża, choć duże pływy. Baaardzo miła obsługa, przepyszne jedzenie! Wspaniałe ryby ze świeżego połowu, krewetki w sosie kokosowym - najlepsze! Pokój czysty, komarów nie było, robactwa też nie. Ręczniki wymieniane codziennie, łóżko codziennie ścielone. To był bardzo dobry wybór!”

• „Spędziliśmy w Waikiki tylko 3 dni i żałujemy, że mieliśmy tak krótką rezerwację. Waikiki to kompleks domków położonych w pięknym i bardzo zadbanym ogrodzie. Same domki nie są najnowsze i mimo, że poprzednie noclegi mieliśmy w lepszym standardzie to właśnie do Waikiki chętnie wrócę. Obsługa dopieszcza gości na każdym kroku. Nigdzie nie czuliśmy się tak zaopiekowani :) Nawet kiedy zgubiliśmy klucz do pokoju, nasz problem rozwiązano w 15 minut:) Z kwestii organizacyjnych: śniadania w formie bufetu + jedna rzecz na ciepło do zamówienia z karty. Kompleks posiada 2 restauracje - główną wewnątrz ogrodu oraz drugą przy plaży. Posiłki główne do zamówienia z karty lub możliwość skorzystania ze szwedzkiego stołu w restauracji głównej. Jedzenie pyszne! Łącznie z pizzą, która mnie zaskoczyła, ponieważ nie liczyłam, że można na Zanzibarze zjeść prawdziwie włoski specjał :) Ceny na wrzesień 2018r - pizza z owocami morza ok 14$, ryba dnia - 12$, coca cola 2 $, piwo 4$. Mozliwość korzystania ze szwedzkiego stołu podczas kolacji - 15$ osoba. Z ważniejszych udogodnień - leżaki przy plaży. Sama plaża przepiękna. Gorąco polecamy i z pewnością wrócimy.”

10 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kaskazini 'A'

na podstawie 716 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com