Kastela Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Apartment Klobuka Ocena: 9,6

„sympatyczni serdeczni gospodarze, położenie blisko morza. Skwer z fontanną i ławkami po drugiej stronie uliczki. I grillowane sardynki którymi poczęstowali nas gospodarze. ”

• Apartment Maja Ocena: 9,6

„Lokalizacja jest świetna. Blisko do sklepów, restauracji, piekarni, wypożyczalni rowerów i skuterów, lodziarni. Pod oknem sypialni co rano rozkładał się targ ze świeżymi owocami i warzywami. Nieco dalej sprzedawano świeże ryby i owoce morza. Apartament nowocześnie urządzony. Wszystko czyste. Kuchnia świetnie wyposażona (naprawdę świetnie) Dostępna suszarka do włosów i Żelazko. Do plaży dzieliła nas minuta drogi. Pani prowadząca bardzo miła i pomocna. Pozwoliła nam zostać bez dodatkowych opłat praktycznie cały dzień dłużej ponieważ wylot mieliśmy późno w nocy. ”

• Apartmani Pranjić Ocena: 10,0

„bardzo czysto i komfortowo kilmatyzacja ok wifi tez ok dziala wszystko bliziutko do plazy dziekujemy”

• Apartments Karadza Ocena: 10,0

„Widok na morze, 2 duże balkony, blisko do plaży, duża kuchnia ze stołem, stolik i krzesełka na balkonie, suszarka na ubrania, duże pokoje, duże lustro w korytarzu, basen, wifi, klimatyzacja, ogólnie super :)”

• Hotel Štacija Ocena: 9,2

„Hotel znajduje się tuż przy morzu - świetna lokalizacja. Niedaleko znajduję się centra uroczych małych miejscowości - tak więc lokalizacja idealna. Śniadanie w hotelu znakomite, świeże produkty, jajecznica itp. przygotowywane na bieżąco indywidulanie przez kucharza :) Pokoje idealne - nie za małe, klimatyzowane, czyste i schludne - w sam raz na dobry sen, aby następnie ruszyć na plażę lub spacer.”

• „Apartament wygodny, dobrze wyposażony, dwie sypialnie z dużymi łóżkami, w kuchni i łazience wszystko co może być potrzebne. Właścicielka bardzo serdeczna i pomocna, gdy mieliśmy problemy z samochodem bez problemu pomogła nam go rozwiązać, za co bardzo dziękujemy. Okolica przepiękna, bardzo blisko do morza i plaży, dwie minuty na piechotę. Blisko sklepy i restauracje, bary i inne rozrywki.”

• „Pokój wygodny, czysty, dobra lokalizacja blisko plaży, polecam.”

• Apartment Luna Ocena: 9,2

„Świetna lokalizacja blisko plaży miejskiej, nowocześnie urządzony apartament z pełnym wyposażeniem. Zdecydowaną zaletą jest dodatkowy wc. W cenie miejsce parkingowe na parkingu przy budynku. Blisko do sklepów, piekarni, apteki i niewielkiego miejskiego targu.”

• Apartments Gabine Ocena: 10,0

„Piękny widok Blisko do plaży Dobrze wyposażona kuchnia Duże pokoje Parking Blisko sklepy”

• Hotel Resnik Ocena: 8,3

„Hotel przy morzu. Panie sprzątające na Medal.”

15 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Kastela

na podstawie 1 656 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com