Kastela Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Aket Apartment Ocena: 8,8

„Wszystko było ok... Apartament super.. Właścicielka mila i pomocna... Polecam. ”

• Apartment Klobuka Ocena: 9,6

„sympatyczni serdeczni gospodarze, położenie blisko morza. Skwer z fontanną i ławkami po drugiej stronie uliczki. I grillowane sardynki którymi poczęstowali nas gospodarze. ”

• Apartment Ivan Ocena: 9,6

„Elegancki i bardzo czysty nowiutki apartament. Świetne miejsce na bazę wypadową do zwiedzania Splitu, Trogiru , Klis, Solin itd. Cudowni gospodarze, bardzo serdeczni, pomocni. Niestety byliśmy tylko trzy dni, ale z chęcią zostalibyśmy dłużej, gdyby tylko czas nam na to pozwolił. Polecam w 100 %. Dziękujemy gospodarzą za umilenie nam pobytu przepysznymi figami prosto z drzewa, swoiskim winogronem :). ”

• Villa Iva-Dom Ocena: 7,5

„Bardzo dobra lokalizacja-kilka minut spacerkiem do plaży. Dobrze utrzymany basen. Sympatyczni właściciele.”

• Hotel Štacija Ocena: 9,2

„Hotel znajduje się tuż przy morzu - świetna lokalizacja. Niedaleko znajduję się centra uroczych małych miejscowości - tak więc lokalizacja idealna. Śniadanie w hotelu znakomite, świeże produkty, jajecznica itp. przygotowywane na bieżąco indywidulanie przez kucharza :) Pokoje idealne - nie za małe, klimatyzowane, czyste i schludne - w sam raz na dobry sen, aby następnie ruszyć na plażę lub spacer.”

• „Pokój wygodny, czysty, dobra lokalizacja blisko plaży, polecam.”

• Apartment Luna Ocena: 9,2

„Świetna lokalizacja blisko plaży miejskiej, nowocześnie urządzony apartament z pełnym wyposażeniem. Zdecydowaną zaletą jest dodatkowy wc. W cenie miejsce parkingowe na parkingu przy budynku. Blisko do sklepów, piekarni, apteki i niewielkiego miejskiego targu.”

• Apartment Ines Ocena: 7,5

„PODSTAWOWYM PLUSEM BYŁO TO ZE WSZYSTKO BYŁO NA JEDNYM POZIOMIE . A DLA MNIE TO MIAŁO OGROMNE ZNACZENIE PONIEWAZ MAM CORKE JEZDZACA WOZKIEM.”

• Apartments Gabine Ocena: 10,0

„Piękny widok Blisko do plaży Dobrze wyposażona kuchnia Duże pokoje Parking Blisko sklepy”

• Hotel Resnik Ocena: 8,3

„Hotel przy morzu. Panie sprzątające na Medal.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kastela

na podstawie 8 722 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com