Kathmandu Valley Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Kathmandu Eco Hotel Ocena: 8,8

„Bardzo mila obsługa i lokalizacja w centrum Thamel”

• Kumari boutique hotel Ocena: 10,0

„Super lokalizacja ,bardzo miła obsługa. Czyste pokoje . Zaciszne położenie hotelu . Polecam”

• Thamel Grand Hotel Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja, czystość, cisza pomimo położenia w centrum”

• Hotel Mums Home Ocena: 9,6

„Przyjemny hotel w centrum. W bocznej uliczce, więc nie jest głośno. Wszytko ok.”

• „Pokój ok. Piękny ogród. Śniadanie super. Mili ludzie.”

• Hotel Jampa Ocena: 10,0

„Hotel Jampa jest cudownym hotelem, ukrytym w srodku tlocznego Kathmandu :-) Pokoj byl przestronny i bardzo dobrze wyposazony: kawa, herbata, woda mineralna, AC, TV, Wi-fi, suszarka :-) Plus do tego nienaganna czystosc i codzienny serwis :-) Pracownicy sa przemili i tak bardzo pomocni, ze czulam sie tam jak w domu. Polecam wszystkim, cudowne miejsce!”

• „Miłe i zielone miejsce w centrum Thamel-u.”

• The Exotic House Ocena: 9,6

„Bardzo dobry kontakt z obsługą hotelu. Natychmiastowe odpowiedzi przez WhatsApp i mail. Właściciele bardzo przyjaźni i uśmiechnięci, służący na każdym kroku pomocą. Właściciel podrzucił nas na dworzec autobusowy i pomógł w zakupie biletu na autobus- absolutnie za darmo. Wracamy tam jeszcze po trekkingu - przechowują nasz bagaż bezpłatnie! Gorąco polecam. Jeśli kiedyś jeszcze będę w Katmandu na pewno zatrzymam się w tym hotelu 😀”

• „Przemiły właściciel, pyszne śniadania, transfer lotniskowy ze zwiedzaniem miasta!!!”

• „lokalizacja, cisza, miła atmosfera, komfort”

19 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kathmandu Valley

na podstawie 324 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com