Katschberg Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „prijaznost, urejenost”

• „Pyszna, różnorodna kuchnia, świetna strefa spa, polecam:))”

• „++++”

• Apartmenthaus Urban Ocena: 9,2

„Widok z okna w salonie wprost na Grossek. W apartamencie są 3 sypialnie zapewniające spokój i relaks dla osób je zajmujących. Ponadto w apartamencie są 2 toalety i 2 prysznice co przy 6 osobach jest super. W apartamencie jest pełne wyposażenie kuchni. Apartament czysty. Naprawdę polecam osobą jeżdżącym swoją ekipą i często na narty w ten region. 2 ośrodki narciarskie do których można prawie dojść w butach narciarskich😉”

• „Świetna lokalizacja,bardzo dobre śniadania,wspaniała obsługa - bardzo pomocni i przyjaźnie nastawieni właściciele :)”

• „Bliskość autostrady A10 - co powoduje że jest to dobre miejsce na nocleg w podróży. Obiekt ładnie położony ze względu na swoją architekturę i wykończenie: klimatyczny. Pokój przestrony, czysto, łóżka wygodne. Śniadanie od godz. 7.30 - smaczne w formie szwedzkiego stołu. Polecam.”

• „Ładna lokalizacja. Fajnie wyposażony hotel. Basen, sauny, plac zabaw na miejscu.”

• „Śniadania urozmaicone (jajka, wędliny, sery, pasty - także dla wegetarian, różne gatunki pieczywa, świeża kawa). Bardzo mili i pomocni właściciele - Thomas "wielojęzyczny" (nawet rosyjski!:)), darmowy parking, bardzo dobre wi-fi”

• Hotel Speiereck Ocena: 9,6

„Z powodu awarii motocykla dotarlismy po 20,00 a mimo to uprzejmy gospodarz przygotował kolację na goràco.”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Katschberg

na podstawie 2 260 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com