Kaunas county Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Ibis Kaunas Centre Ocena: 7,5

„Wygodne łóżka”

• Perkūnkiemis Ocena: 7,9

„Śniadań nie konsumowaliśmy,więc nic na ten temat nie mogę napisać.Jeśli chodzi o łóżka według nas były doskonałe,wygodne a co najważniejsze nie skrzypiały.Spokój,a przede wszystkim cisza i to pozwoliło nam na zrelaksowanie po zwiedzaniu Litwy.”

• Hotel Radharanė Ocena: 10,0

„Łóżko, śniadanie, pokój super”

• Roko Sodyba Ocena: 4,6

„Świetna lokalizacja kompleksu, cisza, spokój.”

• Kaunas City Ocena: 8,3

„Hotel w centrum Kowna, blisko atrakcji turystycznych. Pokój urządzony typowo dla hotelu tej klasy, sporo miejsca, wygodne łóżka, nie słychać sąsiadów, czysto. Śniadanie w niskiej cenie, więc trudno oczekiwać produktów z wyższej półki, ale wszystko świeże i dość duży wybór. Miła obsługa. Zamykany parking jest dużym plusem. Dostęp do bezpłatnej herbaty i kawy w sali śniadaniowej i możliwość wypożyczenia czajnika. Sklep na dole.”

• „Bardzo miła i kompetentna obsługa. Wyposażenie pokoju bardzo dobre jak na ten standard przystało. Ponadto czysto i schludnie. Śniadanie smaczne.”

• Pažaislis Park Hotel Ocena: 10,0

„Śniadanie smaczne ale dość małe. Można wybrać jedną potrawę z kilku.”

• Apple Economy Hotel Ocena: 8,3

„Znakomita lokalizacja na Starym Mieście, adekwatna cena, bezpłatny parking, wokół pełno lokali gastronomicznych. Great location in the Old Town, adequate price, free parking, around a lot of dining options. Puiki vieta senamiesčiui, tinkama kaina, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, aplink daugybę restoranų.”

• Grėjaus Namas Ocena: 6,7

„Personel był jak zwykle miły i bardzo pomocny. Jedzenie również trzyma wysoki poziom.”

• Centre Hotel Ocena: 8,8

„- bardzo dobre i obfite śniadania (można wziąć nawet kawę na wynos) - prywatny parking - brak opłaty za psa - przestronny pokój”

14 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Kaunas county

na podstawie 5 801 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com