Kawarna Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Tylko basen ok”

• „Plaza i tylko plaża”

• Anelia Family Hotel Ocena: 9,2

„Personel: Ogromnie sympatyczny i momocny, Pokoje: Czyste, z klimą, lodówką i balkonem Śniadamia: trochę małe ale smaczne – kawę można było dokupić za 1 lev (trzeba się upomnieć że duża z mlekiem i cukrem) Jak nam zwiało z balkonu ręcznik to nie było problemu – usłyszałem „zdarza się” nie zostaliśmy dodatkowo obciążeni finansowo. Cisza i spokój, w nocy można spać z otwartym balkonem, rano budzą ptaki, na dachu jest wspaniały taras i przepięknym widokiem na może i wybrzeże. Plaża: Jest bardzo blisko ok 5 min na piechotę, w zatoczce - nie ma fal, świetne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi. Przy plaży jest przepyszna restauracja - polecam Maurze na ostro i kawę frape. Druga plaża jest trochę dalej (w drugą stronę) przy campingach - jest przy otwartym morzu, więc są fale, ale też są glony i w związku z tym, iż jest przy klifie to można w wodzie przykopać w kamień”

• Hotel Wesso Ocena: 5,0

„Niezwykle miła obsługa w recepcji.”

• Rai Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo miła i rodzinna atmosfera . w obiekcie jest czysto i panuje porządek . Basen w wystarczający sposób zapewnia relaks. Blisko plaży choć w wodzie zdarzają się podwodne skałki. Właściciele bardzo uczynni i pomocni w każdej sytuacji.”

• „Basen otwarty do późnych godzin nocnych.”

• Kaliakria Resort Ocena: 10,0

„Fantastyczny wielki taras z widokiem na morze. Przestronny, czysty apartament z z dwoma łazienkami i pralką. Śniadania w rewelacyjnie położonej hotelowej restauracji.”

• Hotel White Lagoon Ocena: 8,3

„Wyśmienite jadło,napoje alkoholowe ibez.Baseny,leżaki,plaża,morze,ok.”

• „Smaczne i różnorodne posiłki. Czysto i schludnie w pokoju. Spokojnie i komfortowo. Wygodny balkon z widokiem na morze. Zaopatrzona lodówka.”

• „Cudowne miejsce: widokowe, zaciszne, odizolowane od ruchu ulicznego i miejskiego szumu.”

25 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kawarna

na podstawie 2 540 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com