Kefalinia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

„All excellent!”

• Marina Rooms Ocena: 10,0

„ ”

• Pension Galini Ocena: 10,0

„super położenie, widok na morze, blisko plaża, atmosfera typowo grecka. Właścicielka uprzejma i pomocna. Zabrała nas samochodem do Skali, odwiozła na dworzec autobusowy. Codziennie sprzątano i zmieniano pościel i ręczniki. Skromnie ale czysto. Gorąco polecam!”

• Riviera Hotel Ocena: 10,0

„Niby 1 gwiazdka a czułam się jak w 5 gwiazdkowym hotelu. Przemiłe Panie prowadzące hotel. Sterylna czystość w pokojach. Dania dnia robione codziennie tak dobre, że nie chciało się stołować gdzie indziej. A przepiękny widok z balkonu na Morze Jońskie to już sama klasa w sobie. Do cudownej plaży 20 metrów. Gdybym miała ponownie być na Kefalonii to tylko w tym hotelu.”

• Aenos Hotel Ocena: 9,2

„Hotel bardzo stylowy, czysto, miła obsługa. Położenie blisko centrum. Polecam”

• „Wyposażenie domu - dużo sprzętu funkcjonalnego (w tym w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka). Funkcjonalność pomieszczeń.”

• Sami Beach Hotel Ocena: 9,2

„Obfite śniadania i dobra lokalizacja przy promenadzie prowadzącej do centrum miejscowości. Czysty, dość głęboki basen. Dostępne leżaki. Bardzo sympatyczna i pomocna obsługa.”

• Marina Studios II Ocena: 9,6

„Przede wszystkim urocza właścicielka. Na powitanie czekała na nas butelka wina :), a na pożegnanie otrzymaliśmy greckie słodkości :). Czystość na najwyższym poziomie. Przyjechaliśmy rano, ale nie było problemu z zostawieniem bagaży i spokojnie mogliśmy pójść na kawę do centrum Argostoli, tak jak sobie zaplanowaliśmy wcześniej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakwaterowania w Marina Studios. Polecamy.”

• Panorama Ocena: 8,8

„Bardzo mili właściciele. Smaczne niespodzianki. Codzienne sprzątanie, czyste ręczniki. Dobra lokalizacja, cicho, blisko do miasta. doskonała baza wypadowa do zwiedzania wyspy. Wygodny parking, apartament dobrze wyposażony, duża kuchnia, dwa tarasy. Polecam!”

• Lara Hotel Ocena: 8,8

„Całkiem dogodna lokalizacja. Super, piaszczysta plaża.”

24 Najlepszych Hoteli w regionie Kefalinia