2. Turcja – opinie o hotelach
  3. Turcja – opinie o hotelach
Kemer Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Eva Apart Kemer Ocena: 10

„Hotel na uboczu w idealnym miejscu. Cisza spokój dookoła. Blisko do można i do centrum. Przemiła obsługa w szczególności Pan, który wydawał śniadania i spędzał cały dzień na barze doglądając zarówno Gości jak i cały obiekt . Hotel Nowy, bardzo zadbany.”

• Edem Apartments Ocena: 8

„Czysto. Fajny basen.”

• Sofia Residence Ocena: 10

„cisza, spokój, komfort, basen leżaki Właściciele obiektu bardzo pomocni”

• „Tylko basen ratuje ten obiekt, reszta na minus. Awaryjnie można się zdecydować na jedną noc.”

• „Fajny basen. Generalnie pokoje w porządku. Lokalizacja niedaleko centrum, a pomimo to, na uboczu i spokojnie.”

• Waldvilla Ocena: 8

„Cisza, widok, lokalizacja”

• KALİDA APART Ocena: 10

„Wspaniałe miejsce, bardzo czyste, nowoczesne. Właściciele wspaniali, pomocni ludzie. Spędziliśmy w tym apartamencie w sumie 15 dni. Apartamenty zapewniają wszelkie udogodnienia do pobytu weekendowego jak i długoterminowego. Przepiękny czysty basen z leżakami i parasolami. Obiekt monitorowany całą dobę. Czujesz się bezpiecznie, jak w domu!!! Serdecznie polecamy.”

• Villa Lukka Ocena: 10

„Cudowne miejsce. Piękny ogród. Bardzo cicho i spokojnie. Świetny pokój i bardzo wygodne łóżko. Smaczne śniadania na plaży. Najbardziej jednak urzekła nas obsługa. Murat był bardzo uczynny i pomocny, niezwykle miły i przyjacielski. Poleciłabym każdemu.”

• „Fantastyczny, przemiły I życzliwy gospodarz :) Przyjął nas o późnej godzinie, poczęstował herbatką, zorganizował nam kolację mimo że restauracja już się zamykała i jeszcze pożyczył nam pieniądze, bo nie mieliśmy gotówki :) Były też bardzo towarzyskie kotki które prosiły o uwagę i mizianie :) Pokój bardzo czysty, cichy, na zewnątrz w ogrodzie miejsce do biesiadowania w słoneczku. Szkoda że nie mogliśmy zostać dłużej...”

• „Bardzo ładny teren i sam obiekt. Duży ciekawy ogród na zboczu góry. Przyjemny gospodarz.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kemer

na podstawie 5 370 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com