Kemerovo Region Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel 12 Months Ocena: 7,9

„Pierwsze wrażenie ... dziurawa droga dojazdowa, budynek blok z lat 60/70-tych?... Ale po przekroczeniu progu - inny świat: przemiła obsługa, zegar nad recepcją pokazujący m.in. czas ... w Polsce, sympatycznie, bardzo miłe dziewczyny na recepcji - uśmiechnięte i szybko rozwiązujące problemy klientów, czysto, smaczne, indywidualnie przygotowywane i podawane do pokoju śniadanie, a przede wszystkim - niesamowity dyrektor obiektu - przemiły i potrafiący załatwić praktycznie wszystko. Centrum historyczne miasta (fort, cerkiew, dom kupców, ...), dużo zieleni dookoła. Pomimo pewnych mankamentów zdecydowanie polecam - zarówno turystom (centrum historyczne), jak i osobom odwiedzającym targi (już na właściwym brzegu rzeki, 10-15 min. krótszy dojazd do 'Kuzbaskoj Jarmarki', dwie alternatywne trasy dojazdu). POLECAM!”

• Mango Hotel Ocena: 5,0

„Dwa plusy - jeden za cenę, drugi za stały dostęp do kawy/herbaty/ciasteczek.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kemerovo Region

na podstawie 2 476 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com