Khmelnytskyy Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Pokój duży i przestronny, łóżko wygodne. Łazienka czysta. Sprzątane codziennie. Działające do późna SPA - bardzo fajna sprawa, po całym dniu zwiedzania można się wybrać tam i zrelaksować, ważne jest tylko, żeby zarezerwować sobie konkretną godzinę. Inna sprawa, to że nie wszystkie usługi SPA są wliczone w cenę, niektóre są dodatkowo płatne. Obsługa hotelu pomocna, nie wszyscy mówią po angielsku, ale idzie się dogadać.”

• Two Rivers Ocena: 9,6

„Polecam wszystkim! Pokoje różnią się ceną i wyposażeniem. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni. Widok z okna przepiękny. Byliśmy przejazdem i żałujemy, że nie mogliśmy dłużej posiedzieć nad brzegiem Dniestru. Jedzenie przepyszne. Polecamy dla wszystkich szukających noclegu w Kamieńcu Podolskim, dodatkowe 15 kilometrów zostanie zrekompensowane potrójnie.”

• Gala Hotel Ocena: 7,5

„Śniadania i nie tylko były świetne ogólnie jedzenie było dobre”

• „Cena, czysto, ręczniki, czajnik we wspólnej kuchni i lodówka, jest wszystko co potrzebne na 1 noc.”

• Taras Bulba Ocena: 7,9

„Świetnie położony, wygodne pokoje w dobrym standardzie. Restauracja na miejscu. Personel mówi po Polsku (recepcja).”

• Tsentralniy Hotel Ocena: 7,9

„wszystko w porównaniu z Zirką”

• Kleopatra VIP hotel Ocena: 10,0

„Basen, sauna, blisko starego miasta.”

• „Bardzo dobra lokalizacja”

• Kseniya Hotel Ocena: 5,0

„Uprzejma obsługa i dobra lokalizacja to JEDYNE plusy tego miejsca.”

• Hotel Plaza Ocena: 8,8

„Wszystko ok tylko wykładzina do wymiany i meble niektóre do renowacji.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Khmelnytskyy

na podstawie 2 290 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com