Obwód kijowski Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Landhaus Hotel Ocena: 9,6

„Hotel usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu jest piękny park .Terminal ma wszystko sklepy, kawiarnie ,restauracje oraz kompleksy dla dzieci i dorosłych nasz pobyt trwal zaledwie trzy dni ale nie bylo nam nudno czas spędziliśmy bardzo dobrze polecamy to miejsce.”

• Green Villa Ocena: 8,8

„Dobra lokalizacja obok lotniska Cicha okolica Parking”

• City Park Hotel Ocena: 8,3

„Czystość”

• GreLive Hotel Ocena: 9,2

„Dobrze działająca klimatyzacja i internet. Obiekt stosunkowo nowy, pokój miał balkon. ”

• GRK Zolota Pidkova Ocena: 7,1

„Hotel usytuowany przy trasie Kijów - Odessa. Dobre miejsce na odpoczynek podczas podróży. Przy hotelu basen, leżaki, można odpocząć w plenerze.”

• Old Port Hotel Ocena: 7,9

„Wygodne łóżka, spokój pomimo bliskiej lokalizacji z lotniskiem. W pobliżu dwa duże sklepy”

• Motel-E95 Ocena: 8,3

„Pobyt w obiekcie jako nocleg w czasie podróży był udany. Spokojne i bardzo bezpieczne miejsce. Całość obiektu jest ogrodzona, dzięki czemu samochód można bez obaw zaparkować. Łóżka były wygodne, cały pokój był bardzo schludny i czysty.”

• Galant Hotel Ocena: 10,0

„Wielkie podziękowanie dla recepcji za możliwość wcześniejszego zakwaterowania przyjechałem o 9”

• Old Port Hotel Ocena: 7,5

„Zatrzymałem się tam z powodu odwołanego lotu. Hotel zapewnił nam błyskawicznie transport z lotniska, czyste łóżka i możliwość pozostania dość późno, aż do odjazdu na lotnisko następnego dnia. Niedaleko jest centrum handlowe, bary itp. Nie ma problemu. To dobre miejsce w takiej awaryjnej sytuacji.”

• „nic”

20 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Obwód kijowski