Alpy Kitzbühelskie Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Rosis Sonnbergstuben Ocena: 10,0

„Wszystko,przepiękne widoki - bezcenne, cudowna Rosie. Wszyscy uśmiechnięci i sympatyczni. Bardzo chętnie wrócimy. ”

• A-ROSA Kitzbühel Ocena: 10,0

„Jak zawsze tutaj jest perfect.”

• „Hostel jest położony w spokojnej okolicy, nad jeziorem. Pokój bardzo czysty, dobrze wyposażony. Do dyspozycji gości wyposażona we wszystko co potrzebne kuchnia i jadalnia. Bardzo sympatyczny i pomocny właściciel.”

• Hotel Austria Ocena: 5,8

„Śniadanie katastrofa”

• „Miła obsługa”

• Sportpension Therese Ocena: 10,0

„pościel nieskazitelna”

• Hotel Almrose Ocena: 7,9

„Bardzo przyjemny pensjonat w pięknej okolicy. Troche drogo jeśli chodzi o stosunku jakości do ceny”

• Hotel Tyrol Ocena: 8,3

„w centrum fajnej miejscowości.”

• Hotel Platzl Ocena: 9,6

„W hotelu zatrzymaliśmy się w drodze do Włoch. Spotkaliśmy się z bardzo miłym przyjęciem. i pomocą. Mieliśmy problem z samochodem. Właściciel hotelu polecił nam warsztat i był zainteresowany czy usterka została naprawiona. Nocowaliśmy w bardzo dobrych warunkach. Na miejscu jest restauracja gdzie można smacznie zjeść. Jeszcze raz dziękujemy Właścicielowi hotelu i Panom mechanikom.”

• Pension Sonnwend Ocena: 9,5

„Świetny obiekt, czysto, nowoczesne wyposażenie, super miejsce na nocleg w drodze do/ z Włoch.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Alpy Kitzbühelskie

na podstawie 21 250 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com