Klaipeda county Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Senoji Hansa Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo piękny pokój, blisko morza i kapitalne jedzenie. Cały czas otwarta recepcja. ”

• „Spory pokój, prywatny parking za 5 Euro, śniadania standardowe, dobre Wi-Fi. Ogólnie polecam. Pokoje Business z czajnikiem i płatną kawą / herbatą !!! Hotel składa się z dwóch wieżowców. Śniadania są części konferencyjnej do której trzeba przejść łącznikiem. Dobra lokalizacja - blisko starówka i port.”

• Muza Hotel Ocena: 9,6

„Komfortowy duży pokój z przestronną łazienką. Codziennie dbano o utrzymanie czystości w pokoju i na terenie hotelu. Śniadanie smaczne i różnorodne. Pyszna kawa.”

• Gabija Ocena: 7,9

„Podobał się wystrój pokoju i jego wielkość.”

• Bohema Ocena: 8,3

„Bardzo dobra lokalizacja, smaczne i urozmaicone śniadania. Wygodny parking za hotelem (dodatkowo płatny). Minus jedyny to łazienka, odstaje znacznie od całości...”

• Vila Deva Ocena: 9,2

„Przemiła właściciela mówiąca po polsku, Pokój czysty, ładnie urządzony, możliwość wypożyczenia rowerów. Piękny ogródek z grillem i stoliczkami. Bardzo polecam!”

• Memel Hotel Ocena: 9,2

„Bardzo dobre śniadania. Bardzo blisko starej części miasta. Wyjątkowo miły personel.”

• „Hotel spełnił wszelkie oczekiwania. W pokoju bardzo czysto, przestronnie, czysta łazienka.”

• Old Mill Hotel Ocena: 10,0

„Niezwykle miła obsługa. Bardzo fajna lokalizacja. Czułem się prawie jak w domu.”

• Grand Baltic Dunes Ocena: 10,0

„Łóżko super , śniadania wystarczające, super lokalizacja”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Klaipeda county

na podstawie 30 120 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com