Koh Chang Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Niby misteczko nie daleko, ale plazą ciezko, bo przypływ, a taxi 2 osoby to 200thb”

• Beach Jungle Ocena: 9,6

„Dostępność do rozrywki”

• Pajamas Koh Chang Ocena: 10,0

„Absolutnie fantastyczne miejsce! Super część wypoczynkowa przy basenie, każdy znajdzie cos dla siebie, personel rzeczywisty rowniez fantastycznY. Pokoje wieloosobowe super, duzy komfort. Polecam!!!”

• Klong Prao Resort Ocena: 10,0

„Polecam wszystkim ten resort, daje 10/10, z chęcią tutaj wrócę”

• Lazy Republique Ocena: 9,6

„Przemiły i bardzo pomocny personel! Niewielkie, nowocześnie urządzone , praktyczne domki! Dobra lokalizacja wypadowa! Prąd na kartę, ale po wyjściu odłącza tylko klime dzięki temu można ładować telefony, baterie itp👍🏻”

• „Szalenie miła obsługa i bardzo czyste i przytulne domki. Śniadanie kontynentalne, obfite, w cenie. Bezpłatny transport do portu. Obiekt godny polecenia!”

• „Wsszzzyyyysssssttttttoooooooo O.K.”

• The Dewa Koh Chang Ocena: 9,6

„Hotel bardzo ładny, przytulny , fajny basen i szeroka plaża. Pokoje duże , komfortowe i dużym balkonem lub tarasem na parterze. Super ogromna łazienka z prysznicem i wanną. Na plaży parę fajnych knajpek. W basenowym barze bardzo sympatyczni barmani. Genialna lokalizacja, w drodze dojazdowej do hotelu parę sklepików i salonów masażu. Do głównej drogi jest 5 min spacerem. Jest tak kilka niezłych knajpek, 7/11, sklepy . W obie strony można dojechać w kilka minut skuterem do większej ilości sklepów, apteki, hoteli i salonów masażu .”

• Siam Bay Resort Ocena: 8,8

„2 Baseny dostępne 24h”

• Fine Times Resort Ocena: 10,0

„Pokoje czyste i przyjemne. Pani w recepcji przemila. Miejsce przepiekne. Polecam ☺”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Koh Chang