Koh Chang Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Sea View Koh Chang Ocena: 9,6

„Niby misteczko nie daleko, ale plazą ciezko, bo przypływ, a taxi 2 osoby to 200thb”

• „Ogólnie obiekt oceniam pozytywnie. Pokój bardzo ok.”

• Beach Jungle Ocena: 9,6

„Dostępność do rozrywki”

• „Mieliśmy domek na plaży. Poollleeeecccccaaaaaammmmmmm !!!!!!!! Super miejsce, super plaża, nie zamoniane widoki, zachody słońca.”

• Pajamas Koh Chang Ocena: 10,0

„Absolutnie fantastyczne miejsce! Super część wypoczynkowa przy basenie, każdy znajdzie cos dla siebie, personel rzeczywisty rowniez fantastycznY. Pokoje wieloosobowe super, duzy komfort. Polecam!!!”

• Klong Prao Resort Ocena: 10,0

„Polecam wszystkim ten resort, daje 10/10, z chęcią tutaj wrócę”

• „Szalenie miła obsługa i bardzo czyste i przytulne domki. Śniadanie kontynentalne, obfite, w cenie. Bezpłatny transport do portu. Obiekt godny polecenia!”

• The Dewa Koh Chang Ocena: 9,6

„Hotel bardzo ładny, przytulny , fajny basen i szeroka plaża. Pokoje duże , komfortowe i dużym balkonem lub tarasem na parterze. Super ogromna łazienka z prysznicem i wanną. Na plaży parę fajnych knajpek. W basenowym barze bardzo sympatyczni barmani. Genialna lokalizacja, w drodze dojazdowej do hotelu parę sklepików i salonów masażu. Do głównej drogi jest 5 min spacerem. Jest tak kilka niezłych knajpek, 7/11, sklepy . W obie strony można dojechać w kilka minut skuterem do większej ilości sklepów, apteki, hoteli i salonów masażu .”

• Siam Bay Resort Ocena: 8,8

„2 Baseny dostępne 24h”

• Fine Times Resort Ocena: 10,0

„Pokoje czyste i przyjemne. Pani w recepcji przemila. Miejsce przepiekne. Polecam ☺”

15 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Koh Chang

na podstawie 981 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com