Koh Lanta Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• SER-EN-DIP-I-TY Ocena: 7,5

„Blisko do plaży. 3 minuty spacerkiem. Plaża czysta, szeroka. Widoki piękne. Kilka knajpek na plaży gdzie mocna cis zjeść i wypić. Blisko do głównej ulicy gdzie są sklepy i mnóstwo knajpek z pysznym jedzeniem ☺️ pokój czysty. Codziennie nowe, czyste ręczniki. Sprzątają codziennie pokoj. Zmienilabym nieco oświetlenie w pokoju. Jest zbyt jasne, ostre, a pokój nie ma wyrazu. Czegoś mu brakuje. personel pomocny, dość dobrze mówiący po angielsku. Można u nich zrobić pranie, pomagają wypożyczyć auto, skuter, zorganizować o co poprosisz. Razem z właścicielami mieszka tam Suzan z Kanady która jest bardzo pomocna, porozmawia, pomoze, doradzi gdzie pojsc, co zjeść, co zwiedzić. Mieliśmy okazję pojechać z nią na lokalny bazar i opowiadała nam co jest co. Co warto kupić, zjeść, co jest pyszne, ostre etc. Codziennie miło się z nią rozmawiało ☺️ i mam nadzieję, że kolor drzwi które malowała jest już taki jaki chciała mieć 😉”

• „Śniadanie, basen, pokoje”

• „Obsługa jak w najlepszym porządku wszyscy mili oraz pomocni. Przyzwoite ceny. Pokoje czyste i zadbane. Brak jakichkolwiek robaków. Na ogromny plus Bliska odległość do morza. ”

• „Można wypożyczyć tanio skuter w hotelu, miła obsługa i spoko basen.”

• „Blisko do plaży Miła obsługa ”

• „Personel był bardzo miły. Jedzenie smaczne. Boss młody gość który umie dbać o swoich klientów. Zabrał nas na targ. Cicho i spokojnie. Plaża za oknem.”

• Lanta Resort Ocena: 7,9

„Basen super. Cały resort zajmuje bardzo duży ładny teren. Mieliśmy pokójdelux z dostępen do basenu - pokój i łazienka bardzo duże, łóżko też bardzo duże i wygodne. Miła obsługa.”

• „Bardzo ładny, cichy resort przy pięknej plazy. Panuje tam bardzo romantyczny klimat, w sam raz na wyjazd z partnerem.”

• SriLanta Resort Ocena: 8,8

„Wygodne i komfortowe łózko,przestronny pokój,jakuzzi na balkonie wszystko na dobrym poziomie. Duży ogród,baseny w odpowiednich miejscach.Bardzo przestrzennie i wszystko "pod reką".polecam”

• „Duże pokoje i basen z widokiem na morze. Hotel przy samej plaży. Bardzo miły i pomocny personel.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Koh Lanta