Koh Lanta Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Śniadanie, basen, pokoje”

• „Obsługa jak w najlepszym porządku wszyscy mili oraz pomocni. Przyzwoite ceny. Pokoje czyste i zadbane. Brak jakichkolwiek robaków. Na ogromny plus Bliska odległość do morza. ”

• „Można wypożyczyć tanio skuter w hotelu, miła obsługa i spoko basen.”

• „Blisko do plaży Miła obsługa ”

• „Personel był bardzo miły. Jedzenie smaczne. Boss młody gość który umie dbać o swoich klientów. Zabrał nas na targ. Cicho i spokojnie. Plaża za oknem.”

• Lanta Resort Ocena: 7,9

„Basen super. Cały resort zajmuje bardzo duży ładny teren. Mieliśmy pokójdelux z dostępen do basenu - pokój i łazienka bardzo duże, łóżko też bardzo duże i wygodne. Miła obsługa.”

• „Dobre jedzenie, dzika lokalizacja, miła obsługa”

• „Bardzo ładny, cichy resort przy pięknej plazy. Panuje tam bardzo romantyczny klimat, w sam raz na wyjazd z partnerem.”

• SriLanta Resort Ocena: 8,8

„Wygodne i komfortowe łózko,przestronny pokój,jakuzzi na balkonie wszystko na dobrym poziomie. Duży ogród,baseny w odpowiednich miejscach.Bardzo przestrzennie i wszystko "pod reką".polecam”

• „Duże pokoje i basen z widokiem na morze. Hotel przy samej plaży. Bardzo miły i pomocny personel.”

20 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Koh Lanta

na podstawie 3 391 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com