Koh Phangan Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Haad Salad Resort Ocena: 10,0

„Cicho i spokojnie, Czyste i bardzo ładne domki, Niewielka odległość do plaży, Pomocny personel.”

• SeaEsta Beach Ocena: 10,0

„Najlepsze miejsce na wyspie-atrakcje i imprezy w zasięgu ręki, jedzenie, za sprawą autorskiej kuchni właścicielki, lepsze niż gdziekolwiek indziej. Dodatkowo transfer z portu, pomoc w wypożyczeniu skuterów, sprzęt do snorklingu, darmowa yoga, świetnie mówiąca po angielsku obsługa (nie jest to standard wszędzie) i wiele, wiele innych. Zdecydowanie warto! ”

• „Najpiękniejsza plaża na wyspie, jedzenie, za sprawą autorskiej kuchni właścicielki, lepsze niż gdziekolwiek indziej. Dodatkowo transfer z portu, pomoc w wypożyczeniu skuterów, sprzęt do snorklingu, świetnie mówiąca po angielsku obsługa (nie jest to standard wszędzie) i wiele, wiele innych. Zdecydowanie warto! ”

• The Pier Ocena: 9,2

„Lokalizacja bardzo dobra, domki fajne(szczególnie hamaki przed domkami 😊) organizacja i personel też na plus. Polecam wypożyczenie skuteru w obiekcie- bardzo w porządku cena, wszystkie formalności załatwione szybko.”

• The Blue Parrot Ocena: 10,0

„Wyjątkowa atmosfera,podróżując samotnie nawet nie mogłem się tam nudzić. Manam dba o klientów jak nikt inny,czułem się jakbym był członkiem rodziny. W restauracji serwują pyszne dania kuchni tajskiej jak i europejskiej. Na pewno tam wrócę !!!”

• Seaflower Bungalows Ocena: 9,6

„Piękna plaża :)”

• Tantawan Bungalows Ocena: 8,8

„Przepiękny widok z domku! Bardzo smaczne jedzenie, świetna restauracja z wieczorami z muzyką na żywo, pomocna obsługa.”

• Sea Love Bungalows Ocena: 10,0

„Miejsce na idealny wypoczynek w pięknej scenerii. Nie zawiedziecie się.”

• Haad Salad Villa Ocena: 6,7

„łAdny domek, położenie przy plaży, w obiekcie restauracja z całkiem smacznym jedzeniem nad samym morzem (można zjeść przy stoliku na plaży), piaszczysta plaża I bardzo ciepła woda, domki z klimatyzacją I hamakiem. Ośrodek całkiem czysty, pościel pachnie praniem, nie było wcale brudno, dlatego nie łudźcie się, że w droższych czy lepiej ocenianych bungalowach nie będzie karaluchów (ja się łudziłam), po prostu lubią ten klimat. ”

• „Spokój i lokalizacja z dala od innych obiektów turystycznych, bardzo ładna zatoczka z widokiem na morze.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Koh Phangan

na podstawie 2 873 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com