Koh Samui Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Możliwość używania udogodnień z lepszego hotelu po przeciwnej stronie ulicy, czyste i codziennie sprzątane pokoje, w miarę szybkie wifi, doskonała lokalizacja, fajna wypożyczalnia skuterów.”

• „Obsługa wręcz stawała na uszach, bardzo pomocni i przyjaźni, proponowali mnóstwo atrakcji, dobrze zorjętowani w okolicznych atrakcjach, zawsze pomocni!!! Dobra lokalizacja 15/10 Świetna plaża Zewnątrz bardzo ładnie ”

• Aumpai Luxury Ocena: 7,9

„Duży komfortowy basen, czyszczony codziennie, położenie w cichej okolicy 4-5 min od plaży, kameralnie, często byliśmy jedynymi gośćmi w basenie ”

• Baan Fah Resort Ocena: 10,0

„Przemiła obsługa, bez problemu zostaliśmy zakwaterowani przed czasem. Bardzo dobre śniadania, hotel położony nad samym morzem, ręczniki i leżaki na plaży w cenie pokoju, plaża kameralna. Idealne miejsce do wypoczynku.”

• Palm Coco Mantra Ocena: 10,0

„śWieta, zawsze pomocna, uśmiechnięta I zaangażowana obsługa. Do rany przyłuż w każdej sytuacji:) Po angielsku można się dogadać. Hotel czysty, zadbany, kolorowy w klimacie tajskim. Panie sprzątały na życzenie (mogło to być nawet codziennie) plus zawsze 2 małe wody na osobę dziennie od firmy. Pyszne, obfite śniadania, zarówno kontynentalne jak i urozmaicone tajskimi przysmakami. Naprawdę dobra kawa;) No i ta sceneria przy samej plaży, aż chce się na nie wstawać. Spokojna, cicha lokalizacja, z dala od głośnych atrakcji. Jednocześnie, w odległości 15-20 minutowego spaceru miejscowe bary, mini markety stragany. Nie bez powodu obsługa nosi koszulki z napisem „Palm Coco Mantra Family”, ponieważ rzeczywiście dbają oni o to żeby czuć się u nich swobodnie, ciepło i beztrosko. Zdecydowanie POLECAM! ;) (wrzesień 2018) ”

• „Fajny hotel. Czysto w pokojach i w okół hotelu. Super śniadania, naprawdę duży wybór. Piękny widok z basenu. Dobry drink bar przy basenie.”

• Casa De Mar Ocena: 10,0

„Extra wygodny hotel, stylowy oraz czysty. Miejsce idealne do wypoczynku.”

• „przepyszne śniadania, świetny personel, nie narzucający się ale jakby czytał w myślach. Nasze potrzeby były zaspokajane jak tylko o nich pomyśleliśmy. Duże pokoje, cudowne łóżko na balkonie, gdzie można spędzać całe wieczory. Serwis wieczorny. Świetny, czysty basen. Codzienne zajęcia jogi.”

• „- plaża bezpośrednio pod domkiem - kajaki do pożyczenia za darmo - masaż na terenie obiektu - czysto, zadbana roślinność naokoło domków - miła i pomocna obsługa - można dojść do centrum Lamai plażą - chyba, że jest przypływ - to wtedy nie - cicha i spokojna okolica - super śniadania europejsko-tajskie - przystępna cena - mały basen z widokiem na morze”

• Amity Beach Resort Ocena: 10,0

„Super lokalizacja, własny miejsce do masażu.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Koh Samui

na podstawie 5 831 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com