Komarom-Esztergom Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Árpád Ocena: 2,9

„Nic, nie ma żadnej pozytywnej rzeczy ”

• Panoráma Panzió Ocena: 4,2

„Bardzo dobra kuchnia o bardzo miła obsługa. To mogę polecić zwłaszcza gulasz”

• „Co do jedzenia nie mam zastrzeżeń . Łóżka bardzo wygodne. Były pewne nieporozumienia związane z ilością wyposażenia dla 3 osób.”

• Hotel Forras Ocena: 8,8

„Bardzo fajny hotel w drodze z Chorwacji tuż przy basenach. Bardzo dobre, urozmaicone śniadanie. Niestety mieliśmy duszno w pokoju, klimatyzacja była włączona tylko nie chłodziła.”

• Aranytál Hotel Ocena: 7,9

„Skromny hotel w zupełności wystarczający na jeden nocleg. Bardzo wygodne łóżka.”

• Vadregeny Panzio Ocena: 6,2

„To ośrodek wypoczynkowy o standardzie z lat 80-tych , ale wygodnie i jest miejsce Super atmosfera w górach blisko Dunaj Śniadanie dobre”

• Rugby Club Hostel Ocena: 5,0

„Jedyny plus to bliskość do Budapesztu. 40km dla podróżujących z Polski dobre miejsce bo tanio. Ale cena podobna do Motel Bor w Vitez (Bosnia i Hercegowina) ale tam o niebo lepiej za te same pieniądze na 1noc. Następnym razem poszukam nocleg w stolicy Węgier ub innym obiekcie.”

• Szt. Adalbert Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo wygodny pokój, nowocześnie urządzony i czysty, rewelacyjne i urozmaicone śniadania, spokój, cisza, prywatny i zadaszony parking, bardzo miła obsługa, lokalizacja praktycznie w centrum miasta, idealne miejsce na kilkudniowy pobyt”

• „Bardzo klimatyczne i kameralne miejsce urządzone ze smakiem! Można spokojnie przyjechać z psem. Polecam!”

• „Obsługa rzeczywiście bardzo miła, pomocna. Dostosowanie śniadania do "vegapotrzeb". Swojska atmosfera stworzona przez gospodarzy udzielała się klientom, sympatyczne pogawędki przy śniadaniu. Gospodarz udzielił informacji turystycznych adekwatnych do naszych potrzeb. Apartament przestronny, z widokiem na bazylikę. Chociaż hotel umiejscowiony przy ulicy w nocy była absolutna cisza. Łózko bardzo wygodne.”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Komarom-Esztergom