2. Magyarország hotelértékelések
  3. Komárom-Esztergom megye nyaralóértékelések
Komárom-Esztergom megye Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Váralja Vendégház Értékelési pontszám: 10

„Minden rendben volt,úgy nézett ki a szállás ahogy meg volt hírdetve.Ágyak kényelmesek voltak.”

• EszE Vendégszoba Értékelési pontszám: 10

„A nyugalom”

• Békesség Szigete, Klasszik Apartman Értékelési pontszám: 10

„A széfes kulcsátvétel miatt nem voltunk időhöz kötve, aminek nagyon örültünk. A szállás és környéke, tiszta, rendezett, a táj nagyon szép és csendes. A lakás hatalmas, kényelmesen el lehet benne férni.”

• Kossuth Apartmanház Értékelési pontszám: 10

„Jól berendezett apartman, könnyű volt a bejutás az emailben kapott információk alapján. Jól lehetett parkolni bent az udvarban. Jó volt az internetkapcsolat, kényelmes volt az ágy. Kiköltözés után pár óráig bent hagyhattuk a kocsit, hogy kicsit még körülnézzünk Tatán.”

• The Pearl of Esztergom Értékelési pontszám: 10

„Szép konyha kényelmes ágy hatalmas tv Szoba káddal tokeletes volt megmartóztunk Házigazda roppant segítőkész ajánlani tudom 10/10”

• Kishíd Vendégház Pilismarót Értékelési pontszám: 10

„Minden csodálatos volt. Az elképesztően kedves szállásadónk késő este is mosolygósan várt minket. Tisztaság, kényelmes ágy és maximálisan felszerelt apartman fogadott a hétvégi kirándulásunkon. Még biztosan visszatérünk máskor is.”

• Ady Apartman Értékelési pontszám: 9

„Esztétikusan és praktikusan berendezett apartman, ami a méreteit tekintve is optimális két fő részére. Pár lépésen belül elérhető pékség, szupermarket, mini ABC és a városközpont is csak néhányszáz méter.”

• Esztergom apartman Értékelési pontszám: 10

„Gyönyörű, tiszta, rendezett, szépen felszerelt lakás várt minket . Kistestű kutyusunknak tálkák is voltak bekészítve ami plusz pont volt abszolút! :) központi helyen helyezkedik el a lakás, így minden elérhető távolságban van, amire csak szükség lehet/ kiràndulás szempontjából is szuper az elhelyezkedés. :)”

• Malom és Kacsa Értékelési pontszám: 10

„Nagyon jó helyen van közel mindenhez. Szèp tàgas világos mindennel felszerelt apartman. Kedves szemèlyzet.”

• Mushrooms Malomszállás Értékelési pontszám: 10

„Szívélyes fogadtatásban részesültünk, nagyon rugalmas a tulajdonos pár. Előkészítették a kért kiságyat a babánknak. Rendkívüli hangulatú épületben (17.századi malom) modern berendezésekkel felújított, jól felszerelt szállás. Télen-nyáron megfelelő szálláshely, az apartmanon belül szabályozható fűtés és légkondi is van. Az Öreg-tótól néhány lépésre van, könnyen odatalálni. Van parkolási lehetőség az utcában. Nem találtam kivetnivalót.”

Komárom-Esztergom megye 30 legjobb nyaralója

5 543 nyaraló értékelés alapján a Booking.com oldalán