Koryntia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Acropolis Hotel Ocena: 7,9

„Mimo, że hotel pozostał mocno w latach 70-stych w mojej ocenie jest super! Cena vs. jakość jest odpowiednia dla osób podróżujących na własną rękę. Pomocny personel, śniadanie ok - dobra kawa 🙂. W pokojach czysta pościel i białe ładne ręczniki. Widok z okna na piękne morze 🙂 obok hotelu znajduje się przystanek autobusowy, którym możemy dostać się np. do miejscowości Loutraki oraz do Kanału Korynckiego, a stamtąd jeszcze dalej ... my wybrałyśmy Nafpilo i Zakhyntos 😍 ”

• Hotel Loutraki Ocena: 9,6

„Bardzo miły i uprzejmy personel. Hotelik prowadzony z zaangażowaniem. Doskonała lokalizacja. Hotel położony tuż przy plaży. Miejsce parkingowe w cenie. Bardzo czysty pokój. Klimatyzacja działała dobrze. Śniadanie podawane jest do stolika, co jest bardzo miłe. Na pożegnanie od właścicielki otrzymaliśmy upominek. :)”

• Ilion Ocena: 10,0

„Bardzo pomocna i miła obsługa, czystość, dobre śniadania, bliskość morza i piękny widok na góry. Do dyspozycji gości czajnik, suszarka, lodówka, kosmetyki, spory balkon.”

• Hotel Marko Ocena: 5,4

„Śniadania mało zróżnicowane, ale przyzwoite. Świeże pieczywo, przynoszone rano przez panią z obsługi. Baaardzo blisko do plaży, może 20 m. Lokalizacja jest jedynym ogromnym plusem tego miejsca.”

• „poranne ciasto marchewkowe - lepszego nie jadłem! obsługa - super. Pani stara się bardzo i za to trzeba ją docenić!”

• „+bardzo miły i pomocny personel +bliskość morza”

• Siagas Beach Hotel Ocena: 8,3

„Czysto, blisko plaży, dobre ceny, dużo sympatycznych kotów.”

• Galaxy Ocena: 5,0

„-Bardzo miły i uprzejmy personel, -Czysto”

• Galanopoulos Hotel Ocena: 9,6

„Miły, profesjonalny, fajny personel bardzo pomocny w zorganizowaniu pobytu w Loutraki. Czysty pokój i łazienka. Dobre śniadania przyrządzane osobiście przez właścicielkę z produktów z własnej faktorii.”

• Marzi Boutiqoue Hotel Ocena: 10,0

„Piękny hotel położony praktycznie przy samej plaży , Nowoczesny , urządzony ze smakiem , z wizją . Na miejscu duża restauracja gdzie po przybyciu można zaspokoić głód i pragnienie a także obejrzeć mecze . Można z Panią Marzeną szefową hotelu rozmawiać po polsku . Bardzo miła i pomocna osoba .”

26 Najlepszych Hoteli w regionie Koryntia