Carinthia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Apartments Sitar Ocena: 8,8

„Mieszkaliśmy w dwie rodziny w apartamencie 7 osobowym i było bardzo przestronnie. Dużym plusem były dwie oddzielne łazienki. Bezpośrednio z pokoju było wyjście na taras i przylegającą do niego sporą łąkę - idealny teren do zabawy dla dzieci. Pobyt w tej miejscowości był tylko na dwie noce, aby wypocząć w drodze z Chorwacji do Polski i było to idealne miejsce na relaks i wypoczynek przed dalszą podróżą. Pomimo tego, że miejscowość nie leżała w pobliżu naszej głównej trasy (Chorwacja-Polska) i trochę czasu nam zajął dojazd na miejsce to dalsza droga i dojazd do granicy z Austrią jest stamtąd już bardzo szybki (ok. 30 km).”

• Apartments Sitar Ocena: 10,0

„Apartament bardzo dobrze wyposażony, dwie duże sypialnie , dwie duże łazienki ,duży salon z kuchnią .Rewelacja.Polecam.”

• Apartments Sitar Ocena: 9,6

„Apartament bardzo duży, wygodny i czysty. Jeden nocleg na powrocie z Chorwacji ( przy okazji łatwo ominęliśmy autostrady). Dla nas ( 4 osoby dorosłe i 4 dzieci) wręcz idealny. Dwie łazienki, mnóstwo miejsca, wyjście na taras, kompletnie wyposażona kuchnia), piękna i cicha okolica, aż żal było wyjeżdżać. Przemiła obsługa pomimo naszego spóźnienia ( szczególne podziękowania dla Tilena). Słowem rewelacyjny stosunek jakości do ceny”

• Hotel Slovenj Gradec Ocena: 10,0

„Nie bylo sniadania”