Kos Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Sunny View Hotel Ocena: 7,5

„- czysty, zadbany, jasny, słoneczny pokój. - fajny basen, - wszystko działało: lodówka, czajnik, suszarka, sejf - duże i wygodne łóżko, - pokój sprzatany codziennie, - ręczniki codziennie wymieniane,”

• „Czystość ”

• Maritina Hotel Ocena: 7,1

„Wygodne łóżka, super lokalizacja”

• „Pokój i plaża”

• Sunset Hotel Ocena: 7,5

„Nie da się ukryć, że oceniając stosunek jakości do ceny to wszystko jest ok. Hotel jest dosyć tani, więc nie oczekiwaliśmy nie wiadomo jakich luksusów. Apartament był codziennie sprzątany z wymianą środków czystości. Na śniadanie codziennie to samo i wybór nieduży, ale w tej cenie nie spodziewaliśmy się więcej i w sumie było wystarczająco. Przemiła dziewczyna, która pracuje w barze przy basenie. Plus za duży basen. Generalnie spędziliśmy bardzo przyjemne wakacje i wypoczęliśmy.”

• Bill & Mike Ocena: 8,8

„Polecam to miejsce każdemu, kto szuka na wakacjach przede wszystkim spokoju. Obsługa jest przemiła i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom gości.”

• Olympia Hotel Ocena: 9,2

„Hotel w dogodnej lokalizacji, niedaleko port z którego płynęliśmy do Bodrum. Personel pomocny, śniadanie smaczne :) w pokojach wi-fi i klimatyzacja ok! Polecam jako bazę wypadową, nocleg tymczasowy. Na pewno to nie jest typ z hoteli oferowanych przez biuro podróży. Cena, jakość w stosunku 10/10”

• Sunny Days Ocena: 6,2

„Smaczne śniadanie, choć niemal codziennie to samo (wariacje typu pizza/zapiekanka zamiast parówek, bekonu, jajecznicy). Bardzo miła i pomocna obsługa. Dobra lokalizacja, ogólnie dość cicho, chociaż słychać wszystko z korytarza. Klimatyzacja działała, ale o czyszczeniu urządzenia nikt nie pamięta. Fajnie, że był balkon, basen i leżaki ok.”

• Zorbas Beach Hotel Ocena: 10,0

„Usytuowanie oraz udogodnienia w hotelu .Hotel na 9,9”

• Kos Palace Ocena: 8,8

„Usytuowanie obiektu widok na morze oraz kameralna atmosfera w obiekcie.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Kos