Kotor Riviera Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Przepiękna lokalizacja, klimatyczny hotel, śniadanie serwowane nad samą zatoka z pięknymi widokami, miejsce odpowiednie na spokojny odpoczynek, cicho szczególnie wieczorami ”

• Apartment Love Ocena: 10,0

„Piękne widoki z tarasu, bardzo miła rodzinna obsługa, sympatyczne zwierzaki (kot i nieduży pies), ogólnie czuliśmy się jak podczas wizyty u dalszej rodziny.”

• Hostel Amigo Ocena: 8,8

„Oczywiście adres zły. Dla następnych. Kierunek wyjazd z zatoki po lewej stronie około 500m od centrum handlowego. Przy samej drodze. Warunki wczesny Gierek ale za te pieniądze to łóżko i prysznic. Blisko do plaży i sklepów. Polecam dla mało wymagających.”

• Apartment Andrea Ocena: 7,1

„Duży apartament , z trzema sypialniami , łatwy kontakt z właścicielem i odbiór kluczy. Wygodne łóżka .”

• Momentera apartments Ocena: 10,0

„Dostaliśmy w pełni wyposażone wygodne, czyściutkie mieszkanie z jedną sypialnią, salonem, łazienką i doskonale wyposażoną kuchnią. Obiekt przygotowany jest na cztery osoby. Apartament mieści się w tym samym budynku, gdzie mieszkają gospodarze, co jest dużym plusem, ponieważ myślę, że dbają o lokal jak o własny dom. Do naszej dyspozycji był też taras na który można było wyjść zarówno z salony, jak i z sypialni. Wyjście zabezpieczone moskitierami. Nie bez znaczenia jest też możliwość zostawienia samochodu w bezpiecznym miejscu. Właścicielka jest osoba pomocną. Skorzystaliśmy z jej propozycji "podrzucenia" nas na stare miasto. Kotor jest miastem turystycznym z całym pakietem udogodnień i utrudnień jakie są charakterystyczne dla takich miast ( korki, duży ruch, brak miejsc parkingowych lub ceny tych miejsc itp. ). Do porannej kawy dostaliśmy przepyszne ciasto. Apartament znajduje się na obrzeżach Kotoru. Jest stąd dogodny dojazd na Lovcen. Myślę, że jest to doskonałe miejsce, aby rozważyć je jako noclegi przy zwiedzaniu Czarnogóry ( Durmitor, przełom Tary, Pivy itp ).”

• Apartment Miguel Ocena: 10,0

„Wszędzie blisko, świetny widok na starówkę i gospodarz który polecił nam naprawdę dobre lokalne restauracje i zorganizował rejs po zatoce :-)”

• Hostel Pupa Ocena: 8,3

„lokalizacja super między starówką a dworcem, obok można wypożyczyć rowery, obsługa naprawdę bardzo pomocna i miła, duża czystość i organizacja”

• Guesthouse Nikoleta Ocena: 10,0

„Niezwykle serdeczni i pomocni gospodarze. Zwłaszcza Pani Wiosna. Lokalizacja znakomita. Pokój z balkonem wychodzącym na plac z 500 letnim drzewem, a to w gąszczu wąziutkich ulic Kotoru jest olbrzymim atutem. Serdecznie polecamy. Iza i Michał Michalscy”

• Apartments Subotic Ocena: 8,8

„Cudowne miejsce ze śródziemnomorskim klimatem. Zejście z tarasu do wody. Urocze wewnętrzne patio. Polecam.”

• HOTEL 'LIBERTAS' Ocena: 8,8

„Bardzo miła obsługa, piękny widok z okna na zatokę, ładny pokój z nowym wyposażeniem, pyszne śniadania, miejsce parkingowe w monitorowanym garażu, codziennie sprzątany pokój, szybkie połączenie z Internetem, z basenu (zewnętrznego) nie korzystaliśmy, ale pomimo początku października nadal wyglądał na czynny”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Kotor Riviera