Kronoberg Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• IKEA Hotell Ocena: 10,0

„Czysto, dużo miejsca w pokoju na np. wózek. Bardzo dobre jedzenie w restauracji. ”

• IKEA Hotell Ocena: 9,2

„Bardzo czysto. Bardzo miła obsługa. Jedzenie niezbyt wyszukane, ale smaczne i świeże. Fajne rozwiązanie z łóżkami piętrowymi, ale nie zauważyłam wyraźnej i czytelnej informacji o takich łóżkach podczas rezerwacji. Warto zarezerwować ten hotel przy okazji wizyty w Muzeum IKEA, które również polecam. Budynki zlokalizowane są vis a vis siebie. Ogromny parking pomiędzy muzeum i hotelem.”

• „Dobre jedzenie. Bliskość rynku. Wokol duzo restauracji. ”

• „Miła, polskojęzyczna obsługa. Ładna lokalizacja. Smaczne dania.”

• Hotell Värend Ocena: 8,3

„Pokoje czyste, personel bardzo mily i bardzo pomocny, brak w pokoju czajnika, za to na korytorzu stoi maszyna do robienia kawy i wrzatek np do herbaty, kawa i herbata rowniez do korzystania, takze z kuchni mozna korzystac cala dobe, gdzie rowniez jest kawa i herbata”

• „Śniadania i kolacje były dobre, obsługa miła.”

• „miałem super cenę 26 euro”

• Hotell Linnéa Ocena: 10,0

„Bardzo dobry Hotel, ze świetnym zorganizowaniem - przyjazd, odebranie karty, wi-fi. Przestrzennie i ładnie. Dobre śniadania, miły personel. Koszt pobytu w dobrej cenie jak na Szwecję.”

• Hotell Värend Ocena: 9,2

„Bardzo dobre śniadanie, duży wybór. Pokój cichy, przytulny i komfortowy. Spokojna okolica”

• IKEA Hotell Ocena: 10,0

„Świetne miejsce dla rodziny. Blisko wszędzie. Miły i pomocny personel. Wygodne pokoje i dobrze wyposażone.”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Kronoberg