Park Narodowy Krugera Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Aan De Vliet Ocena: 8,3

„Wystrój całego ośrodka robi wrażenie, bungalowy są dobrze wyposażone ale ich stan budzi już pewne zastrzeżenia, dobra baza wylotowa do Parku Krugera ”

• „Bardzo dobre śniadanie Czysto i schludnie Miła obsługa ”

• „Fajna kwatera, dobrze wyposażona, w łądnej okolicy. Blisko supermarket. Najważniejsze to to, że jest oddalona 2-3 min. jazdy samochodem od wjazdu do fantastycznego Parku Krugera. Suchy prowiant przy porannym wyjeździe na safari.”

• Aan De Vliet Ocena: 7,5

„Piękna lokalizacja.”

• Hazyview Cabanas Ocena: 10,0

„Wyposażona kompletnie kuchnia z grillem zewnętrznym. Na terenie obiektu znajduje się sklepik gdzie można prawie wszystko kupić w dobrej cenie np. steki, piwo ( duże 0.7l - 20ZAR) śmieszna cena. Jest również restauracja na pozór taka sobie ale jedzenie super - polecam Nie trzeba wyjeżdżać np, do Hazywiev parę kilometrów na kolację”

• „Fantastyczny obiekt👌”

• „super obiekt dla rodzin oraz osób chcących odpocząć w ciszy i w otoczeniu zwierząt, idealnie czysto w pokojach, personel pomocny i przemiły, zachwycona jestem wysokim poziomem tego obiektu”

• @ The Village Lodge Ocena: 7,1

„Dobre położenie do wyprawy na safari (Kruger NP). Klimatyczny (egzotyczny) wystrój i atmosfera obiektu. Miła obsługa, pyszne śniadanka. Na basen przychodzi cała okolica i jako jedyni "biali" stanowiliśmy dużą atrakcję (szczególnie , że ....... umieliśmy pływać). Dla nas atrakcją była obserwacja "żywiołowej zabawy" .”

• Aan De Vliet Ocena: 7,1

„lokalizacja, smaczne sniadanie (dodatkowo płatne), zadbane otoczenie, mily personel”

• „Obfite śniadania i doskonale kolacje podczas których mogliśmy poznać i innych gości. Bardzo sympatyczna obsługa i profesjonalni przewodnicy. Wygodny namiot.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Park Narodowy Krugera