Rudawy Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• garni Hotel ASAS*** Ocena: 5,0

„... ”

• Hotel Green House Ocena: 9,6

„Klimat starej willi”

• Pension U Johnů Ocena: 9,6

„Bardzo mi się podobała czystość w Pension Johnu, bardzo miła obsługa i super jedzenie. Polecam”

• „Pensjonat jest na wsi, ponad 10 km od centrum miasta Karlove Vary. Mały parking, wokół cisza spokój i......... konie :)) Krówki. Śniadanie - średnio, liczyłam też na mleko prosto od krowy (niedaleko była farma), ale nie było... ani mleka, ani płatków - nic na słodko, poza dżemami i miodem. Pokoje czyste, w łazience brakowało żelu pod prysznic czy szamponu.”

• Hotel Paradies Ocena: 10,0

„Bardzo dobry hotel do noclegu z własnym parkingiem. Bardzo miły personel, smaczne śniadanie.”

• Hotel Hubert Ocena: 10,0

„Duży, wygodny apartament. Śniadanie na wielki plus.”

• „Stylowy hotel w sercu reprezentacyjnej części miasteczka. Najstarszy hotel w mieście. Byłem po sezonie i szczerze polecam. Wspaniałe wnętrza, dziedziniec i masto. Wspaniały”

• Hotel Goethe Ocena: 6,7

„Przyzwoity hotel za niewielką cenę.”

• Hotel Ostrov Ocena: 9,2

„Bezpłatny, duży, wygodny parking. Bardzo fajna karczma w hotelu, przepyszne śniadanie, duże pokoje i bardzo wygodne, bardzo dobra strefa SPA ze sporym basenem. Genialne otoczenie hotelu: dzika przyroda, góry lasy, skałki, górskie stawy. Super !”

• Hotel Kapitol Ocena: 7,1

„Śniadanie dość urozmaicone. Kawa - mogłaby być dużo lepsza Bardzo blisko toru samochodowego. Zadaszony parking”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Rudawy

na podstawie 7 259 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com