Krynica Zdrój Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Spa & Wellness na bardzo dobrym poziomie! ”

• Panorama Ocena: 9,2

„Bezpłatne łóżeczko i wanienka dla niemowlaka Brak dopłat do diety bezglutenowej i bezlaktozowej oraz lekkostrawnej - osobno przygotowywane posiłki Bardzo dobre jedzenie Bezpłatny basen i stoły do bilarda i ping-ponga Czajnik i szklanki w pokoju Możliwość skorzystania z zabiegów W związku z pobytem z niemowlakiem bezpłatna zamiana pokoju dwu os na trzy os - więcej miejsca w pokoju Bardzo miła i sympatyczna obsługa ”

• Domek nad Muszynką Ocena: 10,0

„Nie korzystaliśmy ze śniadania. Sami przygotowywaliśmy. Kuchnia wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia. Super !!!”

• Hotel Saol Ocena: 9,2

„Dobrze utrzymany hotel z tradycjami. Wygodne, przestronne pokoje, w pełni wyposażone. Śniadania smaczne, obfite. Własny parking i doskonała lokalizacja - tuż nad krynickim deptakiem.”

• Pegaz Ocena: 4,6

„Jedyną rzeczą, która mnie pozytywnie zaskoczyła, było dobre śniadanie. Aha i jeszcze widok na stok narciarski. Z basenu nie korzystałem, więc nie wypowiadam się.”

• Hotel Renesans Ocena: 9,2

„Śniadania bardzo smaczne / obsługa bardzo miła i przyjemna / pokoje sprzątane o czasie / garaż dla auta w budynku - super sprawa z racji lokalizacji w centrum”

• „Sniadanie zroznicowane, swieże i smaczne, pokoj jednoosobowy na nocleg zdecydowanie wystarczajacy i wygodny, lazienka czysta, supermarket 50 m od osrodka, 5 minut do przystanku autobusowego, dobra lokalizacja blisko glownego deptaku a jednoczesnie oddalona od glownej ulicy. Personel uśmiechniety i sympatyczny. Polecam:)”

• „dobre śniadanie, wygodny, duży pokój. Ładny widok z przestronnego balkonu.”

• Sanatorium Energetyk Ocena: 10,0

„Doskonala komunikacja przed naszym przyjazdem. Wszystko o co moja corka i ja poprosilysmy, zostalo dla nas zaaranzowane. Z milym usmiechem! Sanatorium Energetyk jest bardzo ladnym, wygodnym i czystym obiektem, swietnie usytuowanym. Bardzo uprzejma i fachowa zaloga, super zabiegi, przepyszne posilki. Bardzo wygodny pokoj. Az sie nie chcialo wyjezdzac tak bylo super! Wielki podziekowania calemu personelowi i gratulacje dla Dyrekcji.”

• „Polecam, przestronny pokój i łazienka. Czysto, wszystko co potrzeba znajdowało się w pokoju, cena trafiła się bardzo dobra, dużo miejsc parkingowych niepłatych. Ogólnie brak uwag serdecznie polecam.”

28 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Krynica Zdrój

na podstawie 5 428 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com