Kusadasi Coast Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Rosy Hotel Ocena: 4,2

„Lokalizacja po prostu super, nad samą wodą. Wieczorem szum morza, po prostu urzeka swym urokiem. Obsluga bardzo miła. Jedzenie bardzo smaczne. Byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Rosy.”

• Soleil Hotel Ocena: 7,5

„Śniadania w ogrodzie były miłe ale bez urozmaiceń i kawa była słabej jakości. ”

• „Everything was perfect, large room with a large balcony and bath, very good location.”

• „Udany pobyt mieliśmy pokoje z widokiem na morze polecam . W końcówce czerwca bez żadnych problemów z leżakami przy basenie czy nad morzem . Dobre i rozmaite kolacje śniadanie dość duży wybór ale monotonne . Ogromny wybór ciast , deserów i owoców . Dwa baseny jeden głośny z animacjami i drugi cichy każdy może sobie wybrać co woli .Polecamy”

• Sergent Hotel Ocena: 9,6

„Śniadania smaczne Tylko codziennie to samo”

• Hotel Ilayda Ocena: 9,2

„Śniadania serwowane w niezwykle urokliwym miejscu - na dachu hotelu, z widokiem na morze. Miła, pomocna obsługa. Świetna lokalizacja.”

• „Wygodne łóżka , ładny widok na zatokę. Bardzo życzliwy i pomocny personel szczególnie Hasret z recepcji który w przeszłości umacniał przyjaźń Polsko - Turecką odwiedzając przyjaciółkę w Łodzi. Zawsze dobre relację miedzy ludzkie dopełniają nasze wrażenia z wyjazdów. Hasret Pozdrawiam.”

• „Sporty wodne (skuter, diving) dostepne na plazy”

• „+ możliwość wprowadzenia się wcześniej bez dodatkowej opłaty + super lokalizacja + świetne śniadanie”

4 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Kusadasi Coast

na podstawie 417 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com