Kusini Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Kisiwa on the Beach Ocena: 10,0

„Położenie przy najpiękniejszym odcinku wybrzeża piasek pudrowy ,super serwis ,duże pokoje czystość perfekcyjna ,pomocny personel wiele lezakow na plaży i przy basenie hotel butikowy o wakacyjnej atmosferze ”

• Blue Oyster Hotel Ocena: 10,0

„Super miła obsługa, dosknale warunki w pokojach, na plaży ”

• „Idealna lokalizacja, piekne otoczenie hotelu, autentyczny klimat Afrykanski, przytulny, brak tlumow nad basenem, przemily i pomocny personel, piekna plaza przy hotelu, pyszne jedzenie, duza ilosc hamakow, lezakow i innych udogodnien, hotel usytuowany na malej skarpce co wprowadza fajna atmosfere prywatnosci, super stosunek jakosci do ceny”

• Mahali Zanzibar Ocena: 10,0

„Przemiła pomocna obsługa. Skromne, ale pyszne śniadania (jajka na różne sposoby, świeże owoce, czasem lokalne przysmaki) z widokiem na ocean. Pokój z widokiem na ocean i basen był idealnym schronieniem przed upałem.”

• Aya Beach Bungalows Ocena: 10,0

„Nowo wybudowany basen co przy duzych odpływach oceanu jest ważne”

• „Piękna plaża, dobre jedzenie, sympatyczy i pomocny personel”

• „Jedynie otoczenie, plaża i miejsce dostępne dla wszystkich, piękny ogród, uprzejmy właściciel i miła obsługa.”

• „Wszystko wspaniała; lokalizacja,warunki, obsługa i przemiła właścicielka.”

• Sahari Zanzibar Ocena: 8,3

„Hotel Sahari jest miejscem kameralnym, pięknym i romantycznym. Design jest jego największym atutem. Wszystkie pokoje mają własny mały taras lub balkon, dolne pokoje własne wyjście na obiekt i na plażę, a przelot od recepcji poprzez hol, basen i restaurację aż do oceanu jest genialny. Dawno już nie byłem w miejscu, które by mnie zachwyciło pod kątem funkcjonalnym i estetycznym, czy zastosowanych dodatków. Hotel jest raczej dla ludzi dorosłych, nie przewiduje atrakcji dla dzieci. Hotel był bardzo czysty i często sprzątany, łącznie z plażą przed hotelem.”

• „Znakomite miejsce ,zaraz przy plaży,bardzo czysto,przemiły właściciel, pozwolił nam zostać dłużej na terenie hotelu jako że samolot powrotny miałyśmy dość pózno wieczorem.Domki bardzo komfortowe ,śniadanie bardzo dobre, miła obsługa, można poczuć się jak w domu. Bardzo polecam!!!!!”

10 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kusini

na podstawie 566 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com