Kvarner Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Apartments Ivec Ocena: 10,0

„Lokal . Pani właścicielka . Lokalizacja. Czystosc”

• „Hotel to mocne 4*, osobiście uważam, że predestynuje do 5*. Piękne nowoczesne i designerskie wnętrza. Bajeczne widoki z każdego punktu hotelu. Personel bardzo profesjonalny i niezwykle uprzejmy. Spędziliśmy tam tygodniowy urlop ze swoim 3 miesięcznym dzidziusiem. Były to wspaniałe wakacje. Wszystkie pokoje posiadają widok na morze. Wszystkie balkony sa wykonane ze szkła dzięki czemu leżąc w łóżku można podziwiać wschód słońca. Pomimo iż hotel był w całości obłożony będąc w pokoju czulišmy się jako jedyni goscie w hotelu, totalna cisza. Ogrom ludzi był widoczny jedynie podczas posiłków. Śniadania i kolacje w postaci obfitych bufetów. Przy hotelowej plaży w postaci betonowej platformy na wodzie pływał dmuchany aquapark tj. ogromne dmuchańce do zabawy w wodzie. Przy hotelu biegła niesamowicie urokliwie polożona na półce dkalnej promenada ciągnąca się kilometrami. Bardzo polecamy.”

• Apartments Creska Ocena: 10,0

„Apartament bardzo ładny, kuchnia w pełni wyposażona, położony w cichym miejscu, niedaleko plaży.”

• „Śniadania były bardzo smaczne. Blisko morza. W razie niepogody można skorzystać z basenu wewnętrznego”

• „Wspaniała lokalizacja. Do morza bardzo blisko około 6 min. spacerem. Tuż przy morzu można znaleźć wiele restauracji i sklepów. Obsługa bardzo miła. Wspaniałe miejsce na wypoczynek nad morzem adriatyckim. Bardzo fajny jest zjazd do miasta od strony lądu. Wysokie zbocza, droga kręta i trzeba powoli zjeżdżać przy czym pozwala to na podziwianie pięknych krajobrazów.”

• „Świetne położenie obiektu, tuż nad brzegiem morza. Miły i pomocny personel. Przyjemna hotelowa restauracyjka oferuje doskonałe śródziemnomorskie specjały. Gorąco polecam :)”

• Apartments Mondo Ocena: 10,0

„Wszystko zgodne z opisem.Wspaniały apartament..Zaciszne miejsce ,do plaży 5 min.spacerkiem.Do wyboru plaża po stronie południowej,bliżej centrum,lub północna która nam bardziej odpowiadała .Szczerze polecam.”

• „Bardzo Czysto ladnie wygodnie, w pelni wyposażone(pralka zmywarka zelazko deska itd) no i garaz :), blisko plaży”

• Noa Glamping Resort Ocena: 10,0

„Wszystko było znakomite.”

• Apartment Lidija Ocena: 10,0

„Obiekt położony w super lokalizacji, blisko do plaży. Zadbany, czysty, właściciel miły. Polecam!”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kvarner

na podstawie 103 739 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com