Kyushu Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• 81's Inn Hakata Ocena: 7,5

„Jak na hostel za taką cenę to wszystko było na naprawdę dobrym poziomie.”

• Hostel Casa Noda Ocena: 8,8

„Dobrze wyposażona kuchnia, kolorowe wnętrza i możliwość wysłania sobie kartki pocztowej w przyszłość. Hostel znajduje się blisko dworca i mimo lokalizacji przy głównej ulicy, panuje w nim błoga cisza. W cenie ujęte jest też śniadanie, a kawa i herbata są darmowe.”

• „Pralnia samoobsługowa w hotelu, smaczne śniadania, ”

• „Bardzo dobra lokalizacja! Sympatyczna obsługa, wygodne łóżka.”

• Kaisenkaku Ocena: 10,0

„Przemili i pomocni właściciele. Potrafią dobrze zaopiekować się gościem. Polecam wszystkim, którzy chcieliby poczuć klimat dawnej Japonii i spędzić noc w tradycyjnym ryokanie. Pobyt wspominam doskonale.”

• „Wyjątkowo duży pokój jak na japońskie standardy , duże wygodne łóżka, wszystkie informacje po angielsku.”

• Tokyu Stay Hakata Ocena: 9,6

„Dobrze położony, wygodny hotel blisko dworca, cichy i czysty.”

• Rainbow Sakurajima Ocena: 8,8

„Personel- pomimo kiepskiego angielskiego i to bardzo kiepskiego, pomogli nam bardzo w zamianie pokoju. Zamówiony pokój był bez prysznica i niestety śmierdzący papierosami (teoretycznie o tym wiedzieliśmy). W recepcji bardzo się starali nam pomóc, w końcu dostaliśmy (bez zmiany ceny) różne pokoje, do których żeśmy się przenosili codziennie (trochę uciążliwe, ale wygodniejsze). Pokoje duże, wygodne. Doskonałe lokalne kosmetyki w łazienkach. Za hotelem koryto z hot spring wodą, gdzie można moczyć nogi- ogólnodostępne i bezpłatne. W tym miejscu również kilka zadaszeń- super miejsce na posiedzenie wieczorem. Wszędzie blisko- terminal portu, trzy markety, muzeum wulkanu i początek ścieżki wzdłuż wybrzeża. Ogólnie bardzo sympatyczne miejsce.”

• „Duzy hotel w dobrej lokalizacji. Szybkie windy, przestronne lobby. W okolicy chińska dzielnica z dobrym jedzeniem. W pokoju doskonałe łóżka i czysta łazienka z wanną. Interesujące oświetlenie pokoju sterowane z panelu przy łózku. Jonizator powietrza i cicho działająca klimatyzacja dużym plusem.”

• „Stacja JR, sklepy, restauracje, morze i wulkan w pobliżu, czego chcieć więcej?”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Kyushu