La Digue Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „To był fantastyczny pobyt , Mirenda i jej mama są po prostu cudowne, dbały o nas na każdym kroku, na śniadanie były zawsze przepyszne naleśniki, omlety i owoce, dom sprzątany codziennie, wszystko czyściutkie, dobrze wyposażona kuchnia. Dla nas lokalizacja była idealna, dom leży na uboczu względem centrum i portu ,ale dojazd jest łatwy , droga nie jest wymagająca, położony jest pośród zieleni , wiec rano budziły nas ptaki a nie turyści krążący po turystycznym centrum wyspy. Z tej lokalizacji jest blisko zarówno do Anse Cocos jak i Anse Source D’argent a one są najbardziej warte odwiedzenia. Mirenda pomogła tez zorganizować nam super wycieczkę na snorkling na pobliskie wyspy i taksówki z i do portu. Na miejscu można wypożyczyć rowery i co najważniejsze prawie nowe i 100% sprawne . Śmiało mogę polecić Dan Kazou wszystkim którzy szukają ciszy i odpoczynku 😀”

• Pension Hibiscus Ocena: 10,0

„Co najbardziej podobało mi się w tym pensjonacie ? -wszystko począwszy od właścicielki, która pomagała w każdym możliwym momencie, przez fantastycznie zaopatrzone pokoje sprzątane codziennie, łazienka czysta, kuchnia Chociaż malutka to było w niej dosłownie wszystko. Za tę cenę to naprawdę jest rewelacja POLECAM GORĄCO i POZDRAWIAM ”

• Hotel L'Ocean Ocena: 6,2

„Śniadanie na tarasie z widokiem na Ocean. Rowerem do centrum 1,5km. Rower można wypożyczyć w hotelu za tą samą cenę co wszędzie.”

• „Wszystko”

• Hotel L'Ocean Ocena: 8,3

„fajna obsługa, dobra lokalizacja, blisko kameralnej plaży, widok na ocean”

• Villa Authentique Ocena: 10,0

„Śniadania smaczne. Sympatyczna i pomocna obsługa. Dostaliśmy wygodny, duży pokój z dużą łazienką. Willa położona w dobrym punkcie. Blisko do portu do którego można dojść w 5 minut. W okolicy kilka restauracji i sklepów.”

• Hotel L'Ocean Ocena: 7,1

„Piękny widok z tarasu. Całkiem ładny wystrój pokoju, tarasu, lazienki tak, że nie rzucały się w oczy pewne niedociągnięcia. Polecam.”

10 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie La Digue

na podstawie 2 141 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com