La Palma Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Casa Clara Ocena: 10,0

„Miejsce bardzo klimatyczne, świetne warunki do mieszkania. Bardzo dobrze wyposażona kuchnia. Piękny widok z tarasu. ”

• Hacienda San Jorge Ocena: 7,1

„Sniadanie ok. Lózko ok. nie podobało mi się na parterze wilgoć i grzyb zmieniałem pokój, trudno to zrekompensowac pięknym ogrodem”

• Casa Rural Olga Ocena: 7,5

„Napisałem w sumie ok 600 słów, a durny booking to skasował, więc nie będę się powtarzał...”

• Hotel Castillete Ocena: 10,0

„Absolutne *****, mogę polecić z czystym sumieniem każdemu. świetna lokalizacja, przy nadmorskiej promenadzie, tuż przy oceanie. Około 1-1,2 km do przystani promowej, z której i do której można nawet z ciężkim bagażem dojść pieszo. Tuż obok przystanek autobusowy linii 500 na lotnisko. W pobliżu kilka dużych sklepów, jeszcze więcej kafejek, restauracyjek, barów z dobrym jedzeniem w rozsądnych cenach. Apartamenty obszerne z bardzo dobrze wyposażoną kuchnią, a jeśli komuś czegoś brakuje, wystarczy zgłosić w recepcji. Każdy apartament posiada balkon od strony oceanu. Dla potrzebujących jest winda. Śniadania w cenie, zróżnicowane, obfite, smaczne, dużo owoców, zwłaszcza miejscowych świetnych bananów. Idealna czystość. Spokój. Personel niezwykle przyjazny i sympatyczny pomocny w każdej sytuacji, a mieliśmy takie 2 dość nietypowe. Wielkie brawa! PS: absolutny zakaz palenia, nawet na balkonach. I bardzo dobrze - jak ktoś chce sobie pośmierdzieć, niech robi to gdzie indziej i najlepiej w samotności”

• La Casa Encantada Ocena: 9,6

„;)”

• „Śniadania dobre - jak na standardy hotelowe nawet urozmaicone, drogie napoje do kolacji”

• Casa Los Quemados Ocena: 8,3

„Domek bardzo czysty i ładnie urządzony, z zadbanymi kwiatami na tarasie. Położony w między plantacjami winogron i otoczony drzewami mangowca. Dodatkowym plusem jest wspaniały widok na ocean i zachody słońca. Rozmiar chatki w stosunku do ceny jest bardzo dobry.”

• Hacienda San Jorge Ocena: 8,8

„Wielopoziomowe rozplanowanie budynków hotelu otaczających zamknięty wewnątrz ogród to wielka zaleta tego obiektu. Nie czuje się dzięki temu wielkości a tarasy, palmy i balkony zapewniają nieco intymności. Do oceanu 100 metrów, a jest to jedno z najlepszych miejsc na wyspie do bezpiecznej kąpieli (zwiedziłem prawie wszystkie dostępne z lądu plaże).”

• El Hotelito 27 Ocena: 9,2

„Kamienica tuż po remoncie, dobrze zlokalizowana, w środku starej części miasta. Nowe wyposażenie, butikowe, ale wszystko jest, co potrzeba.”

• „Wspaniały obiekt, super lokalizacja, blisko do sklepów, restauracji, przystanku autobusowego.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie La Palma