La Romana Beaches Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Barmani przy basenach byli cudowni. Bawili się swoją pracą, aż chciało im się dawać napiwki. Ciągle uśmiechnięci. Pokoje super. Infrastruktura super. Pyszne i urozmaicone jedzenie. ”

• whala!bayahibe Ocena: 10,0

„Wypoczynek na wysokim poziomie w bardzo miłej atmosferze 😎”

• Cabana Paolina Ocena: 9,2

„Bardzo pomocny właściciel. Pomógł nam przy transferze i gdy jechaliśmy na wycieczkę. ”

• „Jeszcze nie spotkalam wczesniej tak wspanialej i przemilej obslugi. Hotel ulokowany jest w malo tursytycznym miejscu i raczej wielu obcokrajowcow sie nie spotka w okolicy. Mimo wszystko fajnym doswiadczeniem bylo spacerowanie po okolicznych ulicach aby zobaczyc jak zyja Dominikanczycy.”

• Hostal Simona Ocena: 10,0

„Wszystko super polecam ❤️❤️”

• „Nie rezerwuj bez auta. Miejsce jest fantastyczne, ale bez samochodu trudno się tu dostać. Frank to bardzo uczynny, miły i rozmowny gospodarz. Obiekt jest pięknie położony z widokiem na morze i wyspę Catalina. Widok z tarasu przy śniadaniu lub popołudniowym drinku niesamowity. Pokoje czyste i schludne (na żywo wyglądają znacznie lepiej niż na zdjęciach), na parterze dostęp do kuchni. Najbliższa plaża to ok. 1-1,5km. Frank pomógł nam przy organizacji wycieczek na Saonę i Catalinę, z których byliśmy bardzo zadowoleni. Bez zawahania - polecamy wszystkim!”

• Cabana Paolina Ocena: 9,6

„stosunek ceny do jakości na 5tkę! super lokalizacja, bardzo blisko do sklepów, restauracji, niedaleko plaży, bardzo czyste pokoje, właścicielka niezwykle miła i pomocna, pokój duży, codziennie dokładnie sprzątany”

• Cabana Paolina Ocena: 8,8

„Bardzo fajne domki w centrum sympatycznego miasteczka, blisko morza, portu i plaży. Sklepy, kawiarnie oraz restauracje wokół obiektu. Pokój czysty, ciepła woda w łazience, sprawnie działająca klimatyzacja, ręczniki wymieniane. Atrakcyjna cena.”

• „bardzo konkretna obsługa rzetelna godna zaufania ,za niewielką dopłątą mielismy dostęp do internetu basen czysciutki codziennie pielęgnują ogród teren zamknięty z ochroną towarzystwo głownie Włochów piękne msce cisza piękno przyrody i wkomponowanych willi w stylu włoskim :)super dziękujemy za wypoczynek w tym mscu i pozdrawiamy Panią Venne :)oraz Margheritę”

• „Jedzenie było smaczne. Program zajęć urozmaicony.”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie La Romana Beaches

na podstawie 1 325 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com