Garda Lake - Lombardia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Campeggio Al Weekend Ocena: 10,0

„Zdecydowanie widok!!! Domek z widokiem na Salò po drugiej stronie Grady zostanie nam w pamięci na długo.”

• Hotel Castell Ocena: 10,0

„Widok”

• „Bardzo sympatyczna obsługa. Przepiękne widoki z okna. Sala śniadaniowa z widokiem na jezioro i góry. Taras na zewnątrz. ”

• Residence Hotel Maxi Ocena: 10,0

„Hotel położony w przepięknej lokalizacji z obłędnym widokiem, basenem, oraz prywatnym parkingiem dla motocykli w cenie rezerwacji. Personel przesympatyczny, wiecznie uśmiechnięty i pomocny w każdej sprawie. Śniadania smaczne i urozmaicone, wydawane na tarasie z pięknym widokiem na jezioro Garda i okoliczne góry. GORĄCO POLECAM!!!”

• „Obsługa przemiła, biegle mówi po angielsku. Pyszne śniadania serwowane na tarasie, wyśmienita włoską kawa. Pokoje czyste, dogodnie wyposażone. Polecam !”

• Hotel Cristina Ocena: 7,5

„Duży wybór śniadań, w połowie dnia tea time, kilka basenów i piękne widoki.”

• Hotel Du Lac Ocena: 9,6

„Bardzo dobre śniadanie, dobra lokalizacja, wygodny parking.”

• „Smaczne i obfite śniadania oraz kolacje, fajne miejsce na wypoczynek, wspaniała okolica, piękne widoki. Polecam”

• Hotel Belvedere Ocena: 8,8

„polozenie hotelu, spokoj ,dobre sniadania , czysty basen , bardzo mila obsluga”

• „Dobre obfite śniadanie, bardzo pomocna i serdeczna obsługa. Doskonałe miejsce, do polecenia.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Garda Lake - Lombardia

na podstawie 45 345 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com