Jezioro Lugano Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Fantastyczny kemping! Polecam wszystkim rodzinom z dziećmi. Domki luksus :-) basen i zjeżdzalnie - super zabawa.”

• Hotel Colibrì Ocena: 10,0

„Dobre śniadanko a widok z jadalni/restauracji bajkowy. Lokalizacja fenomenalna, posiłki na tarasie z takim widokiem - bezcenne. Bardzo miły i pomocny personel, darmowy parking, pokoje wyglądają tak jak na zdjęciach”

• „Wspaniały obiekt wypoczynkowy, w którym można by spędzić cały tydzień, a nie tylko 2 doby. Super położony z przepięknym ogrodem i basenem. Wspaniały dla dzieci. Wszystko na jak najwyższym poziomie.”

• Hotel Serpiano Ocena: 8,3

„Piękne widoki”

• „Obiekt dostosowany dla dzieci, nie mogły się nudzić ponieważ nie było czasu. Śniadania przepyszne, wybór ogromny, polecam omlety i soki, które sam wyciskasz (nie spotykane) Personel na medal. Widok z okna to niesamowite przeżycie, wszędzie góry i czyściutkie jezioro a na nim mnóstwo atrakcji. Wszystko pięknie i bez zarzutów. POLECAM.”

• „Dobra lokalizacja, pyszne śniadania.”

• „hotel bardzo dobrze polozony, czysto, bardzo miły i pomocny personel”

• „Polożenie bajkowe, wszędzie blisko, piekne widoki, wlasny parking , nasz pokoj rano troche zbyt glosny /od strony kuchni,/ sniadania b dobre ,personel b uczynny, czysto, cudowny ,relaksujacy basen w upalne dni, darmowy transport w rejonie ticino ”

• Hotel Villa Marita Ocena: 6,2

„Śniadania bardzo skromne. Kiepski wybór, a właściwie żaden.”

• „Fajny zewnętrzny basen. Miła obsługa. Super widoki.”

23 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Jezioro Lugano

na podstawie 3 314 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com