Lago di Vico Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Agriturismo il Poggio Ocena: 10,0

„Absolutna cisza, bardzo czysto, towarzystwo zwierząt, wyśmienicie smaczne sniadania, a ciasta wypiekane przez żonę właściciela palce lizać. Wszystko w prawdziwie wiejskim klimacie. Ukłony dla właścicieli za staranność i dbałość o wygodę gości.”

• „Hotel położony poza miastem. Dobre miejsce na wypoczynek. Kompleks ogrodzony, dzięki czemu można czuć się bezpiecznie. Komfortowe i przestronne pokoje.”

• Villa La Cerretana Ocena: 10,0

„Wykwintne, eleganckie miejsce w historycznym pałacyku, naprawdę duża klasa!”

• „Bardzo miły Filippo, który pomógł mi we wszystkim, polecił dobrą restaurację. Bardzo przyjemna atmosfera, ładne otoczenie. Dobry internet, winda.”

• „Piękny widok z pokoju na miasto i okolicę”

• „Bardzo sympatyczny i uczynny gospodarz, okazujący zainteresowanie gośćmi! Rodzinna, domowa atmosfera, urocza okolica, piękny widok z okna! Jedynie reklama obiektu od strony ulicy (tonąca w zieleni) powinna być bardziej widoczna. To jednak drobiazg - gorąco polecam, szkoda, że nie zatrzymaliśmy się tam dłużej.”

• „Przestronne pokoje, wygodne łóżka i łazienki.”

• „przyjazna obsługa miło i przyjemnie”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Lago di Vico

na podstawie 7 150 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com